Wygląd OnePlus 9 bez tajemnic!

Wygląd OnePlus 9 bez tajemnic!

W przeciągu ostatnich tygodni dużo się mówiło o premierze najnowszej serii smartfonów od OnePlus. Dzisiaj sam producent oficjalnie potwierdził i rozwiał wszelkie wątpliwości co do wyglądu. Zobaczcie sami!

Wielka współpraca

Jak już nam było wcześniej wiadomo, OnePlus ogłosił partnerstwo z firmą Hasselblad. Dzięki temu, seria dziewiąta otrzyma lepszej jakości sprzęt fotograficzny, którego efekty widać już było wielokrotnie na ich social mediach.

Według najnowszych przecieków, OnePlus 9 ma pracować w oparciu o najnowszy procesor Qualcomm Snapdragon 888. Ma on współpracować z 8 gigabajtami pamięci RAM i 128 GB pamięci wbudowanej (możliwe, że pojawi się też wersja 12/256 GB). Oczywiście nie powinno zabraknąć świetnego ekranu Fluid AMOLED o przekątnej 6.55″, rozdzielczości Full HD+ i odświeżaniu 120 Hz. Całość ma zasilać ogniwo o pojemności 4500 mAh, którą będziemy mogli szybko naładować przewodowo mocą 65 W oraz bezprzewodowo z mocą 30 W.

Wygląd OnePlus 9 bez tajemnic!

Dzisiaj poznaliśmy pierwsze oficjalne zdjęcia, które pokazują nowy smartfon od każdej strony. Wszystkie fotki zamieścił sam OnePlus na ich oficjalnym Facebooku. Prezentowany model to 9 Pro w kolorze srebrnym. Jak dla mnie prezentuje się bardzo ciekawie, całymi garściami czerpiąc ze stylistyki jak i kształtu modelu 8T.

Wszystkie informacje co do współpracy, możliwości i innych rzeczy związanych z nowym smartfonem zostaną w pełni ujawnione podczas ogólnoświatowej premiery serii serii dziewiątej. Ta została zaplanowana na 23 marca (wtorek). Osobiście jestem bardzo ciekaw efektów, jakie dało nawiązanie więzi pomiędzy OnePlus a Hasselblad. Wszystko okaże się już niebawem!

Co myślicie o OnePlus 9? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!