Strona główna Aktualności Wygląda na to, że Honor też szykuje telefon z dziurą w ekranie....

Wygląda na to, że Honor też szykuje telefon z dziurą w ekranie. Premiera już w styczniu!

-

Kolejny smartfon z dziurą w wyświetlaczu, skrywającą przedni aparat do zdjęć typu selfie, nadchodzi. Tym razem urządzenie tego typu przygotowuje Honor!

Narodziny nowego trendu?

Ze wszystkich stron napływają informacje o nowych urządzeniach różnych producentów, które mają zadebiutować w najbliższych dniach lub tygodniach. Wszystkie te smartfony mają jeden element wspólny – dziurkę w górnej części ekranu. To właśnie tam zostanie umiejscowiony aparat przedni. Tego typu telefon przygotowuje już Samsung czy Huawei, a pierwszym urządzeniem z tym rozwiązaniem ma być Lenovo Z5s.

Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy świadkami nowego trendu na rynku smartfonów. Mieliśmy już bezramkowce, później pojawił się trend notcha, a możliwe, że najbliższe miesiące przyniosą nam ogrom urządzeń z dziurką w wyświetlaczu. Ciężko powiedzieć czy mniejsi producenci także zdecydują się na podążanie za nową modą. Produkcja ekranów z otworem na przedni aparat może być zdecydowanie droższa niż standardowych, a co za tym idzie nie każda z firm może chcieć posiadać tego typu telefon w swoim portfolio. Jedno jest pewne – najbliższe tygodnie powinny być wyjątkowo ciekawe!

honor z dziurką

Tajemniczy smartfon Honor

W sieci pojawił się oficjalny plakat zapowiadający nowe urządzenie chińskiego producenta. Jego premiera odbędzie się już 22 stycznia w Paryżu. Na temat nowości firmy z Państwa Środka nie wiemy tak naprawdę nic. Pewne jest, że ma ona otrzymać przedni aparat w dziurce znajdującej się w lewym górnym rogu wyświetlacza. Bardzo możliwe, że będzie to Honor V20, ale to tylko przypuszczenia, które nie muszą okazać się rzeczywistością. Bez wątpienia będzie to flagowy smartfon. Oczywistością jest, że chiński gigant będzie chciał zaprezentować światu nowe rozwiązanie najpierw w topowym urządzeniu, a dopiero później wykorzystać je w średniakach czy nawet budżetowcach. Tym samym najprawdopodobniej tajemniczy telefon Honor otrzyma Kirina 980 oraz 6 GB RAM. Kolejne informacje na jego temat powinny pojawić się w najbliższym czasie!

Czekacie na pierwsze urządzenie Honor z dziurą w wyświetlaczu? Jak podoba się wam nowy trend na rynku smartfonów? Zapraszamy do dyskusji!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej