Wystartował oficjalny, polski sklep ASUS online

sklep internetowy ASUS

Wielu producentów posiada swoje oficjalnie, internetowe sklepy, gdzie możemy zakupić ich urządzenia. Do nich dołącza teraz także ASUS, który na start daje kupującym pewien gratis. Co znajdziemy do kupienia pod adresem sklepasus.pl?

sklepasus.pl – wszystkie produkty ASUS w jednym miejscu!

Wczoraj zaczął oficjalnie funkcjonować internetowy sklep tajwańskiego giganta, ASUS. Na stronie sklepasus.pl znajdziemy wszelakie urządzenia z rąk tego producenta. Mam tu na myśli laptopy gamingowe ROG oraz TUF Gaming, ultrabooki ZenBook i VivoBook, akcesoria do nich, ale też różnego rodzaju urządzenia peryferyjne, a także podzespoły komputerowe – płyty główne oraz karty graficzne. Dzięki temu łatwo znajdziemy całą ofertę tego producenta w jednym miejscu.

ASUS ROG Zephyrus G14

Firma ta podaje, że ich oferta tutaj będzie ciągle rozbudowywana o najnowsze urządzenia, a nawet przedpremierowe. To właśnie tam, tylko i wyłącznie tam, będzie odbywała się przedsprzedaż nowych produktów. Faktycznie, aktualnie oferta tam jest, no nie ukrywam, dość uboga. Pierwsze co, to sprawdziłem, czy są tam ich nowe laptopy ROG Zephyrus G14, które piekielnie mi się podobają, ale no zawiodłem się. Trzymam jednak za słowo, że będzie tam urządzeń coraz więcej i że dodawanie ich tam będzie odbywało się sprawnie.

Zobacz także: Google kończy z aplikacją Muzyka Play i daje możliwość transferu muzyki do YouTube Music

Tajwański producent zachęca nas teraz do robienia zakupów w ich sklepie pewną ciekawą promocją. Przy zakupie dowolnego laptopa, klient otrzyma możliwość dokupienia usługi ASUS Premium Care za symboliczną złotówkę. Dzięki temu możemy rozszerzyć gwarancję na swoje urządzenie o dodatkowy rok, za co normalnie przyszłoby nam zapłacić aż 249 zł.

Wystartował oficjalny, polski sklep ASUS online

Chyba nie powiecie mi, że gwarancja jest mało ważna, prawda? Akcja promocyjna trwa do 7 czerwca, więc jeśli szukacie nowego laptopa, to sprawdźcie ofertę ASUS na stronie sklepasus.pl. Być może znajdziecie tam coś dla siebie, a na zastanowienie się nad zakupem macie jeszcze ponad 2 tygodnie.

Sprawdziliście ofertę firmy ASUS w ich sklepie internetowym? Co sądzicie o tej akcji promocyjnej?
Zamierzacie z niej skorzystać?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!