x-kom: nowe promocje dla czytelników ROOTBLOG-a!

x-kom rootblog

W sklepie x-kom dalej trwa promocja stworzona z myślą o czytelnikach i widzach ROOTBLOG-a. Właśnie dzisiaj pula produktów została odświeżona!

x-kom z nowymi promocjami dla czytelników portalu ROOTBLOG!

Ruszyła kolejna pula promocji z produktami technologicznymi w sklepie x-kom. Specjalnie dla Was, czytelników ROOTBLOG-a, została przygotowana oferta z kolejnymi ciekawymi sprzętami. Promocja rozpoczęła się dzisiaj i potrwa do 15.09.2022 roku lub do wyczerpania limitów.

A co takiego kupicie? Produktów jest kilkanaście, ale ja tutaj wymienię te, które mnie specjalnie zaciekawiły. Na pierwszy ogień idzie ładowarka 3-portowa marki Silver Monkey. Oferuje ona właśnie 3 porty USB-A oraz obsługuje Quick Charge 3.0. Moc maksymalna wynosi 25 W. Myślę, że to ciekawy produkt, aby jednocześnie móc ładować na przykład telefon i słuchawki TWS.

Silver Monkey Ładowarka sieciowa 3x USB 25W QC 3.0
Silver Monkey 3x USB 25W QC 3.0

Zostając w temacie ładowarek, to nie można nie wspomnieć o Green Cell Air Juice 15 W. Jest to jednak ładowarka bezprzewodowa Qi. Przyda się do ładowania wszystkich tych urządzeń, co mają właśnie ładowanie bezprzewodowe, w tym słuchawki Nothing Ear (1) czy telefony iPhone.

Green Cell AirJuice
Green Cell Air Juice

No i finalnie chcę też wspomnieć o telefonie realme GT Neo 3 5G. Jest to potężny smartfon, który oferuje topową specyfikację. Mamy tutaj chociażby procesor MediaTek Dimensity 8100, 12 GB RAM, 256 GB pamięci wbudowanej, ładowanie 150 W oraz optyczną stabilizację obrazu. Nie zabrakło oczywiście ekranu z odświeżaniem 120 Hz. Telefon jest dostępny w promocji w kilku wersjach kolorystycznych.

realme GT Neo 3 5G
realme GT Neo 3 5G

Wszystkie produkty w promocji w sklepie x-kom znajdziecie >>TUTAJ<<.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!