Z Xbox Game Pass zniknie ważna gra. Możliwe, że w nią gracie

xbox game pass

W Xbox Game Pass znajdziemy naprawdę sporo gier i w większości są to popularne produkcje. Sam zainstalowałem kilka tytułów, a jednym z nich jest GTA V, które wkrótce zostanie usunięte.

Xbox Game Pass pożegna się z GTA V

Myślę, że Grand Theft Auto V nikomu przedstawiać nie muszę, tym bardziej, że swoją premierę miało jeszcze za czasów Xbox 360. Pomimo kilku ładnych lat na karku, gra ta dalej jest niezwykle popularna i świetna – to po prostu rasowy tytuł AAA. W GTA V grać mogą również subskrybenci Xbox Game Pass, z czego sam korzystam. Niestety, to się zmieni.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że GTA V po prostu z Game Passa zniknie. Póki co, nie znamy dokładnej daty usunięcia, jednak będzie to wkrótce. Warto dodać, że Grand Theft Auto V to nie pierwszy tytuł AAA, który w ten sposób kończy na Xboxie. Niegdyś podobnie było z Wiedźminem 3: Dziki Gon, który po prostu został usunięty. Inny, słynny tytuł Rockstar Games, Red Dead Redemption 2 też “wyleciał” z Game Passa, jednak to na jego miejsce wskoczyło GTA V. Może teraz też tak będzie i Read Dead powróci? Tego nie wiemy.

Takie akcje to potwierdzenie tego, że nie możemy być pewni egzystencji danych tytułów w Game Passie. Jeśli więc widzimy, że jakaś gra nas interesuje i chcemy w nią zagrać, to lepiej zrobić to natychmiast. Możliwe, że przy najbliższej okazji jej po prostu nie będzie. Wyjątkiem są tutaj gry twórców wykupionych przez Microsoft.

Źródło: XGP.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!