Xiaomi 12 Ultra z premierą za kilka dni!

Xiaomi 12 ultra
(fot. Letsgodigital)

Xiaomi 12 Ultra to smartfon, o którym informacje dostajemy już od kilku ładnych miesięcy. No i nareszcie poznaliśmy datę premiery tego telefonu!

Xiaomi 12 Ultra z premierą 5 lipca

Xiaomi 12 Ultra już stał się popularny kilka miesięcy temu, a to za sprawą domniemanego, kontrowersyjnego wyglądu. Ma on wyglądać nadzwyczaj oryginalnie, ale też dziwnie – głównie mowa tu o tyle i o wyspie z aparatami. Do tego na obudowie mamy znaleźć logo firmy Leica.

No i jak mówią najnowsze przecieki, właśnie 5 lipca Xiaomi pokaże swojego nowego smartfona, który to ma być najlepszym z najlepszych. Podobno już 28 czerwca ma ruszyć kampania promocyjna przypominająca nam o premierze tego urządzenia.

Xiaomi 12 Ultra
Xiaomi 12 Ultra (fot. Letsgodigital)

Co ma mieć Xiaomi 12 Ultra? według przecieków dostaniemy procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 oraz do 12 GB RAM. Na dane przewiduje się wbudowany dysk nawet 512 GB. Ekran ma być spory, bowiem jego przekątna będzie wynosić 6,7 cala. Oczywiście będzie to matryca AMOLED, prawdopodobnie z odświeżaniem do 120 Hz.

Tak jak wspomniałem wyżej, aparaty w tym telefonie mają być sygnowane logo Leica. No i podobno dostaniemy główną matrycę 50 MP, a także dwa aparaty 48 MP. Na froncie natomiast znajdzie się kamerka 20 MP. Całość ma zasilać ogniwo o pojemności 4800 mAh. Nie zabraknie Androida, zapewne w odsłonie 12. Cena nie jest nam znana, jednak z pewnością tanio nie będzie.

Źródło: techgoing przez Telepolis

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!