Xiaomi Black Shark aka Skywalker może być blisko

xiaomi black shark helo

Premiera Samsunga Galaxy S10 nadchodzi. Przecieki dotyczące Xiaomi Mi 9. Vivo V15 Pro, który może okazać się rewelacją. Tuż za nimi, cały na biało, wkracza on. Xiaomi Black Shark 2, który prawdopodobnie jest bliżej premiery, niż mogło się nam wydawać. Prawdopodobnie, bowiem czy to prawda okaże się po premierze.

Skywalker jako członek rodziny Xiaomi

Prace nad Xiaomi Blackshark 2 potwierdził sam Product Manager jakim jest Wang Teng Thomas. Drugi model gamingowego smartfona nazywany jest mniej oficjalnie Skywalker, ponieważ taka jest jego nazwa kodowa.

Xiaomi Black Shark 2

Ostatnio sporo informacji o telefonach pojawia się w sieci jako przecieki i większość z nich się sprawdza. Jakiego procesora oczekujecie w Black Shark 2? Jeśli Snapdragona 855, to niestety, ale nie wiadomo jeszcze, czy napędzać go będzie ta jednostka. Pan Wang Teng Thomas nie jest aż tak rozmowny i ciężko wyciągnąć z niego konkretne informacje. Wiemy na pewno, że prace nad drugim wydaniem gamingowego smartfona od Xiaomi trwają, jednak jakby to tyle.

Zobacz też: Xiaomi Mi 9 najprawdopodobniej pojawiło się na zdjęciu!

Wywnioskować można, że jego premiera nie jest aż tak odległa, jak mogłoby się niektórym wydawać. Według niego, nowy smartfon ze stajni Xiaomi ma swój styl i jest naprawdę fajnym telefonem. Ciężko określić, co dla niego znaczy „fajny”. Dlatego raczej trzeba poczekać na konkretniejsze informacje.

Wracając do procesora. Spodziewać się można tego, że Xiaomi Blackshark 2 pojawi się w benchmarkach pod nazwą kodową, czyli Skywalker. Do tego dojść ma wspomniany Snapdragon 855, który jest obecnie najmocniejszym układem na rynku. Łącząc słowa PM z możliwym wyposażeniem w ten procesor, raczej nie uda się przejść obojętnie temu telefonowi przez rynek. No i o to chodzi Xiaomi.

xiaomi black shark

Warto przeczytać: Recenzja pierwszych całkowicie bezprzewodowych słuchawek Xiaomi AirDots!

Konkretne informacje pojawiać się będą zapewne coraz bliżej premiery, ale logicznie myśląc. Wyobrażacie sobie, aby ten telefon oferował inny procesor, niże Snap 855? Wydaje mi się, że jest to raczej niemożliwe, jeśli Xiaomi naprawdę chce zdobyć rynek smartfonów do gier. Niestety, są to tylko przypuszczenia i luźne przemyślenia. Skoro premiera jest bliżej niż dalej, to musimy uzbroić się jak zawsze w cierpliwość.

Czekacie na kolejne smartfony do gier?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!