Xiaomi Mi 9 najprawdopodobniej pojawiło się na zdjęciu!

xiaomi mi 9
Czy tak będzie wyglądać Xiaomi Mi 9?

Plotki mówią, że Xiaomi Mi 9 zostanie zaprezentowany jeszcze w tym miesiącu. Premiera ma odbyć się już na nadchodzących targach Mobile World Congress 2019. Teraz rzekomo nowy flagowiec giganta z Państwa Środka pojawił się na zdjęciu!

Xiaomi Mi 9 godnym następcą Mi 8?

Zdjęcie zostało najpierw umieszczone w serwisie Weibo przez jednego z dyrektorów Xiaomi. Weng Teng Thomas momentalnie usunął jednak fotografię, ale zapomniał, że wszystko co pojawi się w sieci da się odzyskać. Nie trwało to długo i zdjęcie pojawiło się w znanym serwisie slashleaks. Oczywiście sam gigant z Państwa Środka nie zdradził jakie urządzenie znajduje w rękach jednego z dyrektorów, ale możemy z bardzo dużym prawdopodobieństwem przypuszczać, że będzie to właśnie tegoroczny flagowiec.

xiaomi mi 9 plecki

Xiaomi Mi 9 ma otrzymać wertykalnie ułożone aparaty tylne. Podobny układ widzieliśmy w wielu smartfonach Xiaomi, więc tak naprawdę nie jest to niczym nowym. Na pleckach nie znajdziemy czytnika linii papilarnych, a co za tym idzie urządzenie najprawdopodobniej otrzyma, tak jak wcześniejsze Xiaomi Mi 8 Explorer Edition oraz Xiaomi Mi 8 Pro, czytnik linii papilarnych umiejscowiony pod ekranem. Bardzo możliwe, że to właśnie Xiaomi Mi 9 będzie pierwszym urządzeniem w portfolio chińskiego giganta oferującym dużo większą powierzchnię skanera odcisku palca.

Zobacz też: Xiaomi Mi 9 ma zadebiutować w lutym. Premiera jeszcze przed prezentacją Samsunga Galaxy S10?

Sam tył telefonu ma zostać wykonany ze szkła. Miejmy nadzieję, że tym razem Xiaomi pokusi się o wykorzystanie ładowania bezprzewodowego. Funkcja ta staje się standardem we flagowcach, a jej obecność jedynie w linii Mi MIX może nie wszystkim się podobać. Jeśli chodzi o specyfikację to sercem urządzenia ma być Qualcomm Snapdragon 855. Co więcej mamy zobaczyć także specjalną edycję flagowca producenta z Państwa Środka. Czym ta będzie się wyróżniać? Tego niestety nie wiemy. Możliwe, że otrzyma ona więcej RAM-u, zmienioną kolorystykę oraz obsługę sieci 5G jak miało to miejsce w przypadku Xiaomi Mi MIX 3 Palace Museum Edition. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje i samą premierę smartfona!

Co myślicie o tak wyglądających pleckach Xiaomi Mi 9? Czekacie na premierę flagowca giganta z Państwa Środka? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!