Xiaomi prezentuje nową hulajnogę. Oto Xiaomi M365 Pro oferująca zasięg nawet 45 km!

xiaomi m365 pro 1
M365 Pro

Stało się. Xiaomi zaprezentowało nową wersję swojej elektrycznej hulajnogi. Model oznaczony jako M365 cieszył się ogromną popularnością, ale nie był pozbawiony wad. Wersja z “Pro” w nazwie ma być w pełni dopracowana, a głosy fanów chińskiego giganta mają zostać w końcu wysłuchane. Przyjrzyjmy się jej bliżej!

Xiaomi M365 Pro

Tak naprawdę zaprezentowaną hulajnogę ciężko nazwać całkowicie nowym modelem. Sam wygląd urządzenie nie różni się zbytnio od tego ci widzieliśmy w przypadku Xiaomi M365. Momentalnie w oczy rzuca się spory wyświetlacz, który znajduje się na kierownicy. To właśnie na tym ekranie wyświetlana będzie aktualna prędkość (w milach na godzinę lub kilometrach na godzinę), tryb jazdy, informacja o włączonych światłach, połączeniu Bluetooth czy nawet o zbyt niskiej lub wysokiej temperaturze oraz o konieczności udania się do serwisu.

xiaomi m365 pro 2

Nie zabrakło także wskaźnika baterii, który tym razem zawiera pięć, a nie cztery diody. Oczywiście w pierwszej generacji hulajnogi mogliśmy prawie wszystkie te informacje wyświetlić na ekranie smartfona, ale bez wątpienia wbudowany wyświetlacz jest dużo ciekawszą opcją.

Kolejnym usprawnieniem jest zwiększenie pojemności baterii. Teraz ogniwo ma pojemność 474 Wh co ma przełożyć się na zasięg nawet 45 km. I trzeba przyznać, że wynik ten robi wrażenie. Niestety, ale wraz ze wzrostem pojemności baterii wzrosła także waga – z 12,5 kg na 14,2 kg. Do wyboru mamy nie dwa, a trzy tryby jazdy. W trybie ECO maksymalna prędkość to 15 km/h, w standardowym 20 km/h, a w trybie sport 25 km/h. Silnik o mocy 300 W ma zapewnić wjazd na podjazdy o nawet 20-procentowym nachyleniu bez konieczności odpychania się nogą.

Zobacz też: Hulajnoga Xiaomi M365 może zostać shakowana i sterowana zdalnie

xiaomi m365 pro 3

Xiaomi M365 Pro została wyceniona na 2799 juanów czyli około 1590 zł. Na ten moment urządzenie dostępne jest jedynie na chińskim rynku, ale biorąc pod uwagę popularność Xiaomi M365 myślę, że w krótkim czasie trafi ono także do Europy, a w tym i do naszego kraju. Z niecierpliwością czekamy na polską premierę!

Xiaomi M365 Pro – recenzja hulajnogi elektrycznej

Co myślicie o nowej hulajnodze producenta z Państwa Środka? Czy Xiaomi M365 Pro powtórzy sukces swojej poprzedniczki? Zapraszamy do dyskusji!

Zamów w Geekbuying za 540$
Zamów w GearBest za 580$ z kodem BGPRO0001
Zamów w Banggood za 545$ z kodem plhulajpro

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!