Xiaomi Mi Band 7 Pro zadebiutuje w poniedziałek! Właśnie tak wygląda opaska

Xiaomi Mi Band 7 Pro
Xiaomi Mi Band 7 Pro (fot. Weibo)

Dopiero co dostawaliśmy pierwsze przecieki na temat Xiaomi Mi Band 7 Pro, a właśnie dowiedzieliśmy się, że opaska zadebiutuje już za kilka dni!

Xiaomi Mi Band 7 Pro z debiutem za kilka dni! Oto jak wygląda

Jak się okazuje, już w ten poniedziałek – 4 lipca o 13:00 czasu polskiego – zadebiutuje najnowsza opaska Xiaomi Mi Band 7 Pro. Na tym samym evencie zostanie pokazana także seria smartfonów Xiaomi 12S.

Jeśli myśleliście – tak jak ja – że Xiaomi Smart Band 7 Pro będzie tym samym co zwykły Mi Band 7, ale z większą liczbą funkcji, to byliście w błędzie. Wraz z zapowiedzią udostępniono film i on jasno wskazuje, że nowa opaska raczej będzie przypominać smartwatch i to taki pokroju Amazfita GTS 2. Tak, mowa tu o dużym, kwadratowym ekranie.

Xiaomi Mi Band 7 Pro
Xiaomi Mi Band 7 Pro (fot. Weibo)

Napis na udostępnionym filmie twierdzi, że nowy produkt da nam “bardziej profesjonalne doświadczenia”. To może niejako nawiązywać do tego, że opaska zaoferuje nam wbudowany moduł GPS. Digital Chat Station opublikowało również rendery, które pokazują nam dwie wersje kolorystyczne sprzętu.

Zapewne więcej dowiemy się już podczas premiery lub tuż chwilkę przed nią. Zastanawia nas cena, bowiem to właśnie od niej zależy sukces tego produktu.

Źródło: Weibo, Digital Chat Station

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!