Xiaomi Mi Band 7: znamy polską cenę!

Xiaomi Mi Band 7
Xiaomi Mi Band 7

Jak się okazuje, polska premiera Xiaomi Mi Band 7 zbliża się wielkimi krokami. No i właśnie dowiedzieliśmy się jaka cena będzie obowiązywać w naszym kraju!

Xiaomi Mi Band 7 będzie droższy od poprzednika

Xiaomi Mi Band 7 zadebiutował już jakiś czas temu. Później pojawił się w niektórych europejskich krajach. No i wreszcie przychodzi czas na Polskę, a premiera u nas powinna odbyć się już niedługo, bowiem niektóre sklepy już udostępniły oficjalną cenę.

Dokładnie chodzi tu o mi-home oraz techwish. W obydwóch sklepach pojawiły się opisy, specyfikacje oraz oczywiście cena. I tak właśnie tu i tu widnieje koszt 249 złotych. Mowa tu o zwykłym wariancie Xiaomi Smart Band 7.

Jest to spora podwyżka względem poprzednika. Regularna edycja Smart Banda 6 kosztowała na start 219 złotych. Ale ciekawostką jest fakt, że edycja Xiaomi Mi Band 6 NFC z opcją płacenia kosztowała na premierę dokładnie tyle samo, czyli 249 złotych. Jeśli Mi Band 7 NFC pojawi się w Polsce, to ja bym celował w cenę około 289-299 PLN.

Xiaomi Mi Band 7
Xiaomi Mi Band 7 (fot. Xiaomi)

Co oferuje Xiaomi Smart Band 7? Urządzenie zostało wyposażone w 1,62-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 192 x 490 pikseli (326 ppi). Został on przykryty szkłem 2.5D, a jasność maksymalna to aż 500 nitów. No i co ważne, opaska oferuje tryb Always on Display. Mi Band 7 oferuje ponad 100 nowych tarcz, 120 trybów sportowych, mierzenie saturacji i pulsu, monitorowanie jakości snu, a także analizę danych sportowych. Całość zasila ogniwo 180 mAh. Więcej dowiecie się >>stąd<<.

Źródło: Własne

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!