Xiaomi MIX 4 w Polsce! Ale jeden egzemplarz i to bardzo drogi

mi mix 4
Xiaomi MIX 4

Xiaomi MIX 4 to jeden z najciekawszych smartfonów marki zaprezentowanych w ubiegłym roku. Pomimo ogromnych oczekiwań, nie trafił on na nasz rynek – a przynajmniej nie drogą oficjalną. No chyba, że mowa o tym jednym egzemplarzu przygotowanym z myślą o WOŚP.

Ten egzemplarz Xiaomi MIX 4 kosztuje już ponad 12 tysięcy złotych! Ale jest do tego powód

Co roku w Polsce odbywa się wydarzenie pod nazwą Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podczas którego zbierane są pieniądze na sprzęt potrzebny do leczenia ludzi. Jest to również powód do sprzedaży rzeczy, które normalnie nie są tak łatwo dostępne. To właśnie zrobiło Xiaomi we współpracy z Oficjalnym Sklepem Mi-Home.

Mowa tu o jedynym w Europie specjalnym egzemplarzu Xiaomi MIX 4 z 12 GB pamięci RAM i pamięcią wewnętrzną 512 GB na dane. Telefon jest w kolorze Ceramic Black. Jest to egzemplarz sprzedawany tylko i wyłącznie na potrzeby WOŚP, a cena smartfona już jest naprawdę wysoka. W momencie tworzenia tego artykułu wynosi 12200 złotych, a aukcja potrwa jeszcze do 10 lutego.

Xiaomi MIX 4 WOŚP

Nie jest to jednak pierwsza tego typu akcja. Otóż już jakiś czas temu Xiaomi podobnie postąpiło z pierwszą generacją MIX-a.

Seria smartfonów Xiaomi MIX od zawsze rozpalała emocje. Przyczyn jest kilka. Każdy MIX otwierał nowy rozdział w rozwoju smartfonów wprowadzając nieznane wcześniej rozwiązania. Tak było, gdy na aukcję WOŚP w 2017 roku wystawiono pierwszy model z serii Xiaomi MIX. Smartfon był unikatowy ze względu na swój bezramkowy wygląd. Dziś modele z ekranem pokrywającym około 90% przedniej powierzchni nie robią wrażenia, ale wtedy było inaczej. Wtedy Xiaomi MIX zaprezentował nowe, innowacyjne podejście w projektowaniu smartfonów.

Aukcję znajdziecie >>tutaj<<. Zwycięzca licytacji otrzyma nie tylko smartfon, ale również sportową sukienkę Igi Świątek, w której grała swój pierwszy tegoroczny turniej z cyklu WTA 500.

Źródło: Allegro

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!