Strona główna Aktualności Xiaomi Redmi AirDots - Gdzie kupić?

Xiaomi Redmi AirDots – Gdzie kupić?

-

Wyczekiwane bezprzewodowe słuchawki Redmi AirDots weszły oficjalnie do sprzedaży. W tym artykule wskażemy wam godne polecenia sklepy jak i kupony rabatowe.

Redmi AirDots w chińskich sklepach

Słuchawki Redmi AirDots zostały zaprezentowane wraz z smartfonami Redmi Note 7 Pro i Redmi 7. Do komunikacji wykorzystują moduł Bluetooth 5.0. Według deklaracji Xiaomi, na jednym ładowaniu słuchawki będą pracować cztery godziny, natomiast przy doładowywaniu w dedykowanym etui czas pracy może wydłużyć się łącznie do 12 godzin.

Zastosowanie chipa Realtek 8763 i TWS sprawia, że Xiaomi Redmi AirDots to konkurencyjne w swoim przedziale bezprzewodowe słuchawki. Posiadają silikonowe wkładki douszne, dzięki którym są niezwykle wygodne w noszeniu.

Zobacz też: Redmi AirDots zaprezentowane razem z pralką przy okazji premiery Redmi 7!

AirDotsy posiadają fizyczny przycisk, którego dotknięcie pozwoli na zatrzymanie lub wznowienie muzyki. Producent nie zapomniał także o funkcji redukcji hałasu, dzięki której bieganie po mieście będzie jeszcze bardziej komfortowe. Uciążliwa nie będzie także waga gadżetu, ponieważ każda ze słuchawek waży zaledwie 4,1 g, a pokrowiec bez problemu zmieści się w każdej kieszeni.

Lista sklepów z wysyłką do Polski

GearVita

Giztop

Banggood

Zobacz też nasze poradniki zakupowe

Dajcie znać, czy udało Wam się kupić nowe słuchawki Xiaomi!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej