Xiaomi Watch S1 Active już w Polsce. Jest tańszy niż pierwowzór

Xiaomi Watch S1 Active
(fot. Mi-Home)

Xiaomi Watch S1 Active to nieco bardziej sportowa wersja zegarka Xiaomi Watch S1. Od dzisiaj obydwa sprzęty są dostępne na polskim rynku.

Xiaomi Watch S1 Active jest bardziej sportowy i tańszy niż pierwowzór

Xiaomi Watch S1 Active to kolejny, nowy smartwatch chińskiego producenta. Jest on nieco bardziej usportowioną wersją zegarka Xiaomi Watch S1, który to dostępny jest na polskim rynku od kilku dni i kosztuje 1049 złotych.

Ale co oferuje model Active? W zasadzie o zegarku już wszystko wiemy, bowiem ten został zaprezentowany poza naszym rynkiem. Smartwatch jest dosyć podobny do Xiaomi Mi Watch i jest nastawiony na aktywność fizyczną. Mamy tutaj chociażby 117 trybów sportowych, ciągły pomiar tętna czy SpO2.

Xiaomi Watch S1 Active
Xiaomi Watch S1 Active (fot. Mi-Home)

Obraz wyświetlany jest na ekranie 1,43″ wykonanym w technologii AMOLED. Producent deklaruje 12 dni pracy na jednym ładowaniu w przypadku normalnego użytkowania. Jeśli jednak zdecydujemy się na oszczędzanie energii, to ten czas wydłużymy nawet do 24 dni. Mamy tutaj również wbudowany dwuzakresowy GPS, a nawet NFC. I to nie byle jakie NFC, bowiem te obsługują płatności w standardzie Xiaomi Pay – podobnie jak Xiaomi Mi Band 6 NFC czy Watch S1. Konstrukcja jest wodoodporna zgodnie z 5 ATM.

Ile kosztuje Xiaomi Watch S1 Active? Tak jak wspomniałem, jest on tańszy niż pierwowzór i kosztuje 799 złotych. Tutaj wspomnę, że Xiaomi Mi Watch na start kosztował 549 złotych. Dlatego też S1 Active uważam za następcę Mi Watcha (tym bardziej, że mamy tutaj pasek z podobnego materiału, a także nastawienie na sport, a nie wygląd).

Źródło: Mi-Home

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!