Xiaomi zapowiada kolejne wydarzenie. Tym razem na rynek ma trafić aż kilka nowości!

Xiaomi zapowiada kolejne wydarzenie. Tym razem na rynek ma trafić aż kilka nowości!

Xiaomi na rynku działa od 2010 roku. Z okazji dziesięciolecia firmy zapowiedziano wydarzenie online, które odbędzie się już 11 sierpnia tego roku. To właśnie tego dnia CEO Xiaomi wygłosi swoje specjalne przemówienie, ale dla nas, użytkowników, nie to będzie najważniejszą częścią konferencji!

Nadchodzi ogrom nowości Xiaomi?

Myślę, że nikogo nie zdziwią plotki mówiące, że podczas jubileuszowej konferencji chiński producent zaprezentuje światu nie jedną nowość, a kilka nowych smartfonów oraz dodatkowo także inne urządzenia. Xiaomi znane jest z tego, że praktycznie w każdym miesiącu wprowadza swoje sprzęty na rynek, a taka okazja jak teraz jest doskonałym momentem, aby pokazać światu coś zupełnie nowego. Bez wątpienia jednym z nadchodzących smartfonów będzie jeszcze doskonalsza wersja flagowca z serii Mi 10. Sprzęt ten najprawdopodobniej zostanie nazwany Mi 10 Pro Plus.

Xiaomi zapowiada kolejne wydarzenie. Tym razem na rynek ma trafić aż kilka nowości!

Co wiemy na temat jego specyfikacji? Bardzo możliwe, że Xiaomi pokusi się o wykorzystanie Qualcomm Snapdragona 865+. Jednocześnie ma być to pierwszy smartfon tego chińskiego producenta wspierający szybkie ładowanie o mocy ponad 100 W. W sieci pojawiły się także plotki mówiące, że 11 sierpnia możemy oficjalnie zobaczyć Redmi K30 Ultra, ale szczerze mówiąc raczej spodziewałbym się tego, że submarka Xiaomi zorganizuje własną konferencję, na której zaprezentuje nam swój nowy sprzęt.

Zobacz także: Xiaomi pracuje nad kolejnymi słuchawkami TWS z aktywną redukcją szumów

Cała reszta nowości Xiaomi pozostaje na tę chwilę tajemnicą. Niemniej jednak możemy spodziewać się tego, że gigant z Państwa Środka będzie chciał zrobić wszystko, aby zaskoczyć nas czymś podczas konferencji online. Liczę na to, że jednym z nowych smartfonów będzie wyczekiwana przez wielu, a w tym i przeze mnie, kolejna generacja Mi MIXa. Myślę, że Xiaomi będzie chciało utrzymać wszystko w tajemnicy, aż do samego wydarzenia. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Na zdjęciu głównym znajduje się Xiaomi Mi 10, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Czego oczekujecie po nowościach Xiaomi? Co waszym zdaniem powinien zaprezentować chiński producent podczas nadchodzącej konferencji? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!