YouTube na pełnym ekranie stał się lepszy! Zauważyliście zmiany?

YouTube logo

Aplikacja YouTube ciągle się zmienia, a te nowości raz są lepsze, a raz gorsze. Te najnowsze dodatki z pewnością można nazwać dobrymi, bowiem nieco ułatwiają rozrywkę, a przynajmniej kiedy oglądamy treści na pełnym ekranie.

YouTube na smartfonach z nowym trybem pełnego ekranu

Jeśli często korzystacie z YouTube‘a na smartfonie, to zapewne zauważyliście, że aplikacja ciągle przechodzi pewne zmiany. Te ostatnie dotyczą trybu pełnego ekranu. Zmiany prawdopodobnie powinniście już móc zauważyć.

Otóż gdy przejdziecie w tryb pełnego ekranu i dotkniecie go, aby pojawiły się przyciski multimedialne, to zauważycie, że pojawiły się nowe elementy. Tak, na dole, tuż pod paskiem postępu (który swoją drogą został nieco podniesiony) znajdziemy skróty do akcji takich jak: łapka w górę, łapka w dół, przejdź do komentarzy, dodaj do listy oraz udostępnij.

YouTube

Warto dodać, że komentarze wyświetlą się po prawej stronie ekranu. Ten dodatek jednak był już dostępny jakiś czas temu.

YouTube

Tak jak wspomniałem wyżej, nowość jest już dostępna globalnie, a przynajmniej w przypadku Androida. Jeśli więc macie najnowszą wersję aplikacji YouTube, to prawdopodobnie powinniście móc zauważyć zmiany. Według mnie są one całkiem przydatne i nieco ułatwiają korzystanie z programu.

Źródło: Własne

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!