Zbierasz żappsy? Nowy regulamin aplikacji Ci się nie spodoba

żabka zappka żabka jush

Żappka to dosyć popularna aplikacja lojalnościowa. Daje ona nam dostęp do wielu ciekawych promocji (i to takich pozwalających wygrać chociażby subskrypcję Xbox Game Pass), obniżek czy pozwala nam zbierać punkty, czyli żappsy. Niestety, Żabka wprowadziła nowy regulamin, który nieco ogranicza zbieranie punktów.

Żabka: żappsy zbierzesz maksymalnie 4 razy w ciągu dnia

Żappsy zbieramy w bardzo prosty sposób. Przy kasie po prostu skanujemy naszą kartę lojalnościową, a punkty zostaną przypisane do naszego konta – zgodnie z przelicznikiem, w którym każda wydana złotówka to 4 żappsy. Punkty te natomiast możemy wymieniać na produkty, na przykład hot-dogi czy napoje. Aktualnie możemy żappsy nabijać nawet 10 razy dziennie. To się zmienia.

Od 1 czerwca wchodzi nowy regulamin. Według tego co mówią nowe zasady, liczba dziennych wizyt z możliwością odebrania żappsów została ograniczona do 4. Jak czytamy:

W Programie obowiązują następujące limity dzienne dotyczące przyznawania Żappsów:

Jednego dnia Uczestnik może otrzymać Żappsy za maksymalnie 4 zakupów w Sklepach lub w Automatach sprzedających (za odrębny zakup uznaje się zakup udokumentowany na osobnym paragonie fiskalnym lub e-paragonie).

W każdym wypadku dzienny limit wartości zakupów, za
które Uczestnik może otrzymać Żappsy, wynosi 300 zł (uwzględnia się łącznie transakcje Uczestnika z danego dnia). Żappsy za zakupy powyżej któregokolwiek z tych limitów nie są naliczane.

zabka zappka
Żappka

Jak dostrzegamy, limit został naprawdę mocno obniżony. Kolejne zmiany w regulaminie dotyczą okresu retencji nagrań z monitoringu wizyjnego w Sklepach Nano z 3 miesięcy na 2 tygodnie. Pojawiły się także nowe postanowienia dotyczące chatbota oraz zmiany dotyczące ankiet.

Pełny regulamin znajdziecie tutaj.

Skąd taka zmiana? Sam tego nie wiem, jednak nieoficjalnie mówi się, że Żabka próbuje “ubić” zjawisko, gdzie sprzedawcy w sklepach Żabka nabijają punkty sobie lub znajomym. Jest to możliwe w momencie, kiedy klient sklepu sam nie zbiera punktów – wtedy można szybko zeskanować swoją lub czyjąś kartę z kodem.

Źródło: Telepolis, Żabka, własne

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!