Żappka – ta aplikacja od sklepu Żabka – została pobrana ponad milion razy!

Żappka - ta aplikacja od sklepu Żabka - została pobrana ponad milion razy!

Żappka to specjalna aplikacja dla klientów sklepów sieci Żabka. Jak się okazuje, z tego programu korzysta już ponad milion użytkowników, a liczba ta ciągle rośnie.

Żappka – prosta aplikacja, proste zasady

Żappka to całkiem prosta i przejrzysta aplikacja. Podczas zakupów w sklepie sieci Żabka, przy kasie pokazujemy kod kreskowy, który skanuje kasjer. To sprawia, że do naszego konta zostaną dopisane specjalne punkty, tak zwane żappsy – jedna złotówka to cztery punkty. Co ważne, za samą rejestrację otrzymujemy aż 150 żappsów na start. Żappsy natomiast możemy wymienić na przeróżne nagrody – za 160 punktów mamy paczkę gum Turbo, a za 300 puszkę Coca Coli. Jak informuje Żabka, najczęściej odbieraną nagrodą jest Hot Dog, na który trzeba “wydać” 500 żappsów.

Oczywiście zbieranie punktów to niejedyny cel posiadania tej aplikacji. W programie znajdziemy aktualnie obowiązujące promocje, a także specjalne obniżki tylko dla klientów korzystających z Żappki. Za pomocą aplikacji możemy również odnaleźć najbliższe sklepy Żabka, a także dowiedzieć się w których godzinach są one czynne i jakie usługi oferują.

Żappka ma już ponad milion użytkowników

Żappka znajduje się na pierwszym miejscu w kategorii “Zakupy” w App Store i na trzecim w Google Play. To oznacza, że Żappka okazała się ogromnym hitem, co tylko potwierdza ogromne zainteresowanie aplikacją przez użytkowników.

Warto zobaczyć: Kolejny easter egg w wyszukiwarce Google!

Sklep Żabka pochwalił się, że w pierwszym miesiącu po zakończeniu pilotażu, platforma przekroczyła próg miliona użytkowników. To jednak nie koniec! Aplikacja codziennie zyskuje kilkadziesiąt nowych rejestracji, co oznacza, że już niebawem sklep będzie mógł pochwalić się nowymi rekordami.

Przyznam, że sam korzystam z tego udogodnienia. Wszak do Żabki chodzę nawet często, a to za sprawą tego, że jedna z placówek mieści się obok mojej uczelni. Niestety, nie zawsze skanuję swoją kartę, a to za sprawą tego, że gdy pierwszy raz chciałem ją użyć, to kasjer nie wiedział jak zeskanować kod kreskowy z ekranu mojego telefonu. Na szczęście później już nie miałem takich problemów.

Aplikację Żappka dla urządzeń z Androidem pobierzecie >stąd<, a dla sprzętów z iOS >stąd<.

Korzystacie z Żappki? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!