Strona główna Aktualności ZTE Axon 10 Pro wykręci niezłe wyniki w AnTuTu. Szykuje się naprawdę...

ZTE Axon 10 Pro wykręci niezłe wyniki w AnTuTu. Szykuje się naprawdę mocny sprzęt!

-

AnTuTu. Test benchmarkowy, do którego niektórzy użytkownicy przykładają ogromną uwagę, a inni nie sprawdzają wyników poszczególnych smartfonów przed ich zakupem. Niemniej jednak comiesięczne rankingi budzą sporo emocji. Nadchodzący ZTE Axon 10 Pro ma osiągać w teście tym naprawdę niezłe wyniki!

ZTE Axon 10 Pro stworzony dla wymagających?

Sprzęt ten został tak naprawdę zaprezentowany światu już na targach Mobile World Congress 2019 w Barcelonie jako pierwszy smartfon w portfolio chińskiego producenta pozwalający korzystać z dobrodziejstw sieci 5G. Był to jednak prototyp, który musiał być udoskonalony przed wprowadzeniem na rynek. Axon 10 Pro nie trafił jednak jeszcze do sprzedaży, a data jego premiery nadal pozostaje tajemnicą. Bardzo możliwe, że urządzenie zadebiutuje w drugim kwartale tego roku, a co za tym idzie do jego oficjalnej prezentacji może pozostać niewiele czasu.

zte axon 10 pro antutu

Większość specyfikacji smartfona ZTE nadal jest tajemnicą. Sercem telefonu będzie topowy procesor Qualcomm Snapdragon 855. Jednostka ta napędza większość tegorocznych flagowców. Jednak w marcu tego roku królem AnTuTu został Xiaomi Mi 9 Explorer Edition, który zdobył aż 372072 punkty. Zdjęcie ZTE Axona 10 Pro z przeprowadzonym tym samym testem benchmarkowym zdradza nam, że urządzenie to zdobywa w AnTuTu 383623 punktów czyli przebija limitowaną edycję flagowca chińskiego giganta.

Zobacz też: ZTE Axon S to ciekawy koncept wykorzystania slidera

To jednak nie oznacza, że ZTE Axon 10 Pro będzie królem AnTuTu. Ogromnymi krokami nadchodzi także Nubia Red Magic 3, która według ostatnich przecieków zdobyła w AnTuTu ponad 430000 punktów całkowicie deplasując konkurencję. Niemniej jednak Axon 10 Pro może być bardzo ciekawym smartfonem. Pytanie jak producent z Państwa Środka poradził sobie z optymalizacją oprogramowania i jak urządzenie to wypadnie na tle konkurencji w kwestii zdjęć. To właśnie jakość zdjęć jest czymś na co użytkownicy w dzisiejszych czasach najczęściej zwracają uwagę. Miejmy nadzieję, że nowy Axon będzie nawiązywać walkę z innymi flagowcami nie tylko w kwestii wydajności, ale także w pozostałych aspektach. Z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje na jego temat!

Co myślicie o wyniku ZTE Axon 10 Pro? Przykładacie wagę do wyników w testach benchmarkowych przy zakupie smartfona? Zapraszamy do dyskusji!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej