Comiesięczne paczki ze specjalnie wybranymi ubraniami? Amazon wprowadza usługę stworzoną dla fanów mody!

amazon prime magazyn

Wczoraj Amazon ogłosił uruchomienie zupełnie nowej usługi, która ma być zorientowana na modę. Na tę chwilę usługa ta może podbić jedynie serca kobiet, ale jeśli będzie cieszyć się odpowiednią popularnością to amerykański gigant nie wyklucza rozszerzenia działalności także na modę męską. O co dokładnie chodzi? Już wyjaśniamy!

Comiesięczne paczki z ubraniami wybranymi przez Amazon

Usługa otrzymała nazwę Personal Shopper by Prime Wardrobe. Całość polega na tym, że osoby zainteresowane nowością Amazona wypełniają specjalną ankietę dotyczącą ich preferencji modowych, a następnie otrzymują oni specjalnie wyselekcjonowaną odzież spełniającą oczekiwania. W ankiecie znajdziemy pytania o rozmiar, wymiary, budżet oraz style jakie preferujemy. Całością ma zarządzać zespół stylistów Amazon, który ma podchodzić do każdego zgłoszenia indywidualnie. Usługa kosztuje 4,99 dolara miesięcznie (ok. 20 zł) i oczywiście w cenę tę nie są wliczone koszty samej odzieży. Z Personal Shopper by Prime Wardrobe mogą skorzystać tylko osoby posiadające konto Prime, a na tę chwilę dostępne są jedynie ubrania dla kobiet.

Comiesięczne paczki ze specjalnie wybranymi ubraniami? Amazon wprowadza usługę stworzoną dla fanów mody!

Oczywiście jeśli coś nie przypadnie nam do gustu możemy to zwrócić lub całkowicie zrezygnować z subskrypcyjnych paczek. Czy tego typu rozwiązanie ma sens? Biorąc pod uwagę liczbę użytkowników Prime, która w samych Stanach Zjednoczonych wynosi ponad 100 milionów, myślę, że znajdą się osoby zainteresowane Personal Shopper by Prime Wardrobe.

amazon prime magazyn

Zobacz także: Nareszcie! Bank Pocztowy i SGB z obsługą Google Pay

W USA od dłuższego czasu działa podobna usługa oferowana przez Stitch Fix. Firma ta wysyła do klientów paczki kosztujące 20 dolarów (ok. 78 zł) i z rozwiązania tego może skorzystać tak naprawdę każdy, ponieważ paczki są stworzone dla różnych grup wiekowych czy stylów. Przewagą Amazona ma być indywidualne podejście do każdego klienta i bezpośredni kontakt z stylistami amerykańskiego giganta. Bardzo możliwe, że podobna usługa już niedługo pojawi się także w europejskich sklepach Amazona.

Co myślicie o Personal Shopper by Prime Wardrobe? Skorzystalibyście z takiej subskrypcyjnej usługi? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!