“Amazon Super” to nowy program zniżek w Polsce

Amazon Super

Amazon ponownie spróbuje podbić serca polskich użytkowników. Sposobem ma być Amazon Super, czyli nowa forma oferowania zniżek.

Amazon Super to nowy program zniżek giganta

Amazon Super to kompletnie nowy program zniżek giganta. Co ciekawe, to właśnie Polska jest jednym z pierwszych rynków, gdzie Amazon wystartował z projektem. Ale na czym on polega?

Część produktów z oferty trafia właśnie do kategorii Super. Jeśli klient wybierze 5 produktów z takim oznaczeniem, to dostanie 5% zniżki. Jeśli ktoś natomiast wykupił Prime (a rok kosztuje tylko 49 zł) i wybierze 10 produktów, to dostanie 10% zniżki. Maksymalnie można wybrać 20 przedmiotów objętych promocją. Zniżka nie obejmuje kosztów wysyłki oraz produktów sprzedawców zewnętrznych.

Warto tutaj dodać, że katalog dostępnych produktów w ramach Super ma się zmieniać. W ofercie mają się znajdować głównie produkty codziennego użytku od przeróżnych firm, w tym polskich. Warunki promocji znajdziecie >>tutaj<<.

amazon super

Amazon Super dla mnie nie brzmi aż tak zachęcająco. Pomimo dawnego startu w Polsce, Amazon jakoś mnie do siebie nie przekonuje. Póki co, na platformie zdecydowałem się na jeden zakup, a mowa tu o słuchawkach Soundcore, które znalazły się w bardzo dobrej promocji. Częściej jednak wybieram Allegro, bowiem mam tam darmową dostawę do Paczkomatu ze Smartem oraz opcję zapłaty z Allegro Pay.

Źródło: Amazon, Cashless

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!