Strona główna Aktualności Bezpłatna ochrona ekranu przez rok dla serii Huawei P30

Bezpłatna ochrona ekranu przez rok dla serii Huawei P30

-

Huawei uruchamia nową promocję dla wszystkich osób zainteresowanych zakupem smartfonów z serii P30. Modele te będą objęte roczną ochroną ekranu przez rok od zakupu!

Rewelacyjna promocja dla osób chcących kupić modele z serii P30

Oferta dotyczy modeli Huawei P30, P30 Pro oraz P30 Lite kupionych pomiędzy 8 lipca a 31 lipca tego roku. Warunkiem skorzystania z akcji promocyjnej jest zarejestrowanie zakupionego smartfonu w aplikacji HiCare do dnia 31 lipca włącznie. Specjalna usługa serwisowa Huawei Cares obejmuje naprawę zarówno przedniej szyby jak i wymianę tylnej obudowy telefonu. W sytuacji gdy uszkodzeniu ulegną oba elementy serwis wymieni za darmo obie części podczas jednorazowej naprawy przewidzianej w regulaminie. Informacje o rejestracji będzie można sprawdzić na stronie internetowej Huawei w zakładce „informacje o okresie gwarancji” lub w aplikacji HiCare w zakładce „Ja”.

p30 lite
Huawei P30 Lite

Skorzystanie z akcji promocyjnej nie ma jakiegokolwiek wpływu na status gwarancyjny telefonu. Jeśli uszkodzenie telefonu okaże się poważniejsze niż uszkodzenie szyby lub obudowy pozostałe wady zostaną naprawione odpłatnie lub bezpłatnie w ramach gwarancji (w zależności od konkretnego przypadku decydować będzie o tym serwis). Co ważne oferta Huawei Cares nie dotyczy zwykłych śladów użytkowania telefonu, takich jak zarysowania i otarcia na przedniej i tylnej pokrywie smartfona.

Zobacz także: Huawei Mate 20 X 5G debiutuje w Polsce. Poznajcie pierwszy smartfon z 5G w naszym kraju

Cały proces skorzystania z akcji promocyjnej odbywa się w ramach nieodpłatnej przesyłki „door-to-door” czyli zamawiając kuriera do naszego domu lub odwiedzając salon, w którym użytkownik kupił telefon. I trzeba przyznać, że pomysł firmy Huawei jest wręcz rewelacyjny. Według badań ośrodka Ispos aż trzy czwarte Polaków obawia się uszkodzenia ekranu swojego smartfona i aż 41% badanych przyznaje, że uszkodziło ekran swojego telefonu na przestrzeni ostatnich 2 lat. Co więcej 9 na 10 Polaków chciałoby by wymiana uszkodzonego ekranu była tańsza niż w tej chwili.

Co myślicie o akcji promocyjnej uruchomionej właśnie przez Huawei? Zamierzacie kupić P30, P30 Pro lub P30 Lite? Zapraszamy do dyskusji!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej