Brave Browser na iOS pozwoli Ci na stworzenie list odtwarzania

brave browser
(fot. CNet)

Brave Browser to jedna z najciekawszych i najlepszych przeglądarek internetowych, z której regularnie korzysta kilkanaście milionów osób. Twórcy przygotowali coś, co z pewnością przyda się osobom nielubiącym instalować mnóstwo aplikacji. Niestety, funkcja będzie dostępna tylko dla użytkowników iOS.

Brave Browser

Brave Browser to moja główna przeglądarka, z której korzystam codziennie. Zainstalowałem ją jeszcze jakoś w maju ubiegłego roku, jednak dopiero od sierpnia wykorzystuję ją dosyć intensywnie. Wszystko za sprawą jakiś czas temu wprowadzonej synchronizacji danych, co znacznie ułatwia mi korzystanie z Brave na wielu urządzeniach. Dzięki oparciu o Chromium, przeglądarka oferuje znane mi narzędzia deweloperskie oraz współpracuje z takimi platformami jak GeForce Now czy Google Stadia.

Warto dodać, że Brave pracuje nad Brave Search, czyli odpowiednikiem wyszukiwarki Google. Brave Search ma być produktem nastawionym na prywatność. Jak powiedział Brendan Eich – twórca Brave Browser – wyszukiwarka nie będzie przechowywać danych o użytkowniku, nawet adresów IP. Mało tego, nie będzie to tylko nakładka na Google czy Binga – ma być to kompletnie inna wyszukiwarka.

Brave Browser na iOS z obsługą kolejkowania odtwarzania

Już niedługo Brave Browser zastąpi Twój odtwarzacz multimediów, a przynajmniej na iOS. Wszystko za sprawą nowej funkcji w postaci możliwości tworzenia kolejki odtwarzania z audio i wideo. Jak to ma działać?

Brave będzie sam pobierać multimedia, chociaż też będzie opcja przesyłania strumieniowania treści. Co ważne, pobieranie będzie anonimowe. Będzie również opcja skorzystania z trybu picture-in-picture.

brave browser

Tak jak wspomniałem wyżej, nowa funkcja trafi tylko na iOS-a. Oczywiście inne platformy z Androidem i desktopem na czele również dostaną kolejkowanie multimediów, ale nie wcześniej niż w końcówce 2021 roku. Warto jednak poczekać, bowiem na próżno szukać takiej funkcjonalności w innych przeglądarkach internetowych.

Źródło: engadget.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!