Co powiecie na taki wygląd Xiaomi Mi 11?

xiaomi mi 11 i xiaomi mi 11 pro przeciek

Xiaomi Mi 10 zadebiutował w pierwszej połowie tego roku. Xiaomi ewidentnie przestrzeliło cenowo z tym modelem, bo po wyprzedaniu go szybko zniknął on ze sklepów, by zostać zastąpionym przez serię Mi 10T. Teraz jednak pojawiają się informacje o przyszłorocznym flagowcu!

Wygląd Xiaomi Mi 11 trafił do sieci

Wszystko wskazuje na to, że już od początku przyszłego roku czeka nas dużo premier nowych smartfonów. Plotki sugerują, że już w styczniu Samsung zdecyduje się pokazać światu model Galaxy S21. Wiele osób dodatkowo liczy na to, że Xiaomi nie będzie chciało ustąpić pola Koreańczykom i pokaże swojego flagowca!

1 grudnia Qualcomm ma zaprezentować swój najnowszy układ, czyli Snapdragon 875, który rzekomo ma być dostępny na wyłączność dla Xiaomi (przynajmniej przez pewien czas). Teraz w sieci pojawiły się zdjęcia, które najprawdopodobniej prezentują wygląd nadchodzących flagowców: Xiaomi Mi 11 oraz Xiaomi Mi 11 Pro. Co ciekawe, podpisano sugeruje, że już pod koniec tego roku możemy dowiedzieć się więcej na ich temat. W samą premierę wątpię, ale może Xiaomi uchyli rąbka tajemnicy…

https://twitter.com/StationChat/status/1326402132996743169?s=20

Czego oczekiwać od Xiaomi Mi 11?

Zdjęcia pokazują, że Mi 11 i Mi 11 Pro będą się znacząco różnić jeśli chodzi o wygląd. Jeden z modeli dostanie płaski ekran, a w drugim krawędzie boczne będą zakrzywione. W obu modelach Xiaomi jednak aparat znajdzie się na środku, a nie pod wyświetlaczem (jak zapewne wiele osób oczekiwało).

Jeśli natomiast chodzi o pozostałe elementy specyfikacji Xiaomi Mi 11 i Xiaomi Mi 11 Pro, to na pewno dostaniemy Snapdragona 875 (może to właśnie przy okazji premiery tego układu dowiemy się więcej o telefonach). Stawiam także na 6-12 GB RAMu oraz od 128 GB pamięci wewnętrznej. Dodatkowo aparat główny 108 Mpix. Sam wyświetlacz zapewne pojawi się z odświeżaniem 120 Hz i rozdzielczością QHD. Do tego zapewne dojdzie szybkie ładowanie 120W jak w Xiaomi Mi 10 Ultra oraz ładowanie bezprzewodowe 30W.

Oczywiście są to tylko moje domysły oraz plotki, więc wszystko ostatecznie może okazać się inne. Nie pozostaje nam jednak nic innego, jak czekać na to, co Xiaomi pokaże w przyszłym miesiącu, a potem już tylko wyczekiwać premiery nowych flagowców.

Czego oczekujecie od Xiaomi Mi 11 oraz Mi 11 Pro?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!