Część specyfikacji LG Stylo 6 pojawiła się w sieci!

Część specyfikacji LG Stylo 6 pojawiła się w sieci!

Do tej pory poznaliśmy wygląd nadchodzącej nowości koreańskiego producenta za sprawą opublikowanych jakiś czas temu renderów. Teraz w sieci pojawiło się zdjęcie ulotki reklamowej, na której znajdziemy część specyfikacji LG Stylo 6. Czy jest na co czekać?

LG Stylo 6

Do tej pory tak naprawdę nic nie wiedzieliśmy na temat specyfikacji nowości firmy LG. Model oznaczony jako Stylo 6 zostanie wyposażony w ekran IPS LCD o przekątnej 6,8 cala oraz rozdzielczości FullHD+. Tym samym będzie to sprzęt dla osób, które lubią naprawdę spore smartfony. W górnej części ekranu możemy dostrzec niewielkie wcięcie skrywające pojedynczy aparat 13 Mpix do zdjęć typu selfie. Co więcej same ramki dookoła wyświetlacza nie będą zbyt małe, ale jednocześnie musimy pamiętać o tym, że LG Stylo 6 będzie średniakiem, którego cena powinna oscylować w okolicach 200-300 dolarów (ok. 850-1270 zł).

Część specyfikacji LG Stylo 6 pojawiła się w sieci!

Na pleckach LG Stylo 6 zostaną umiejscowione trzy aparaty. Koreański producent zdecydował się na 13-megapikselowy aparat główny, obiektyw superszerokokątny 5 Mpix oraz obiektyw 5 Mpix odpowiedzialny za wykrywanie głębi w trybie portretowym. Patrząc na aktualną sytuacje na rynku mobilnym aparaty te, przynajmniej patrząc na same megapiksele, nie robią jakiegokolwiek wrażenia, ale jednocześnie warto pamiętać o tym, że megapiksele bardzo często nie przekładają się na rzeczywistą jakość zdjęć. Nadchodząca nowość koreańskiego producenta otrzyma także 3 GB RAM-u oraz 64 GB pamięci wewnętrznej.

Zobacz także: Sprzedaż smartfonów Sony w pierwszym kwartale 2020 roku zdecydowanie poniżej oczekiwań

Nadal zagadką pozostaje to, na jaki procesor zdecydowała się firma LG. W modelu Stylo 5 wykorzystano Qualcomm Snapdragona 450 i liczę na to, że kolejne generacja tego urządzenia otrzyma nowszą jednostką z serii Snapdragon 6XX. Na bocznej krawędzi zostanie umiejscowiony przycisk dedykowany Asystentowi Google. Nie zabraknie także rysika Stylus Pen oraz głośników stereo. Całość będzie działać dzięki baterii o pojemności 4000 mAh wspierającej szybkie ładowanie o nieznanej mocy. Pozostaje nam czekać na ujawnienie daty premiery tego sprzętu!

Co myślicie o LG Stylo 6? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!