Część specyfikacji nadchodzącego realme C15 pojawiła się w sieci

Część specyfikacji nadchodzącego realme C15 pojawiła się w sieci

Kilka dni temu w sieci pojawiły się informacje na temat nowego urządzenia firmy realme. Smartfon ten zostanie zaprezentowany światu już 28 lipca tego roku, a teraz w sieci pojawiło się więcej informacji na temat specyfikacji tego sprzętu. Czy jest na co czekać?

realme C15

Wcześniej firma realme ujawniła, że nadchodząca nowość zostanie wyposażona w baterię o pojemności 6000 mAh ze wsparciem dla szybkiego ładowania o mocy 18 W. Za wydajność odpowiedzialny będzie MediaTek Helio G35 czyli dokładnie ta sama jednostka, która znalazła się także w realme C11. Jednostka ta będzie wspierana przez 3 GB lub 4 GB RAM-u. Nie możemy spodziewać się wyjątkowej wydajności, ale jednocześnie realme C15 powinien być dostępny w stosunkowo niskiej cenie i sprostać oczekiwaniom mniej wymagających użytkowników. W sieci pojawiły się także rendery nadchodzącej nowości producenta z Państwa Środka.

Wprawdzie nadal nie poznaliśmy przekątnej i rozdzielczości wyświetlacza, ale możemy być wręcz pewni, że będzie to ekran IPS LCD. W górnej jego części możemy dostrzec wcięcie skrywające pojedynczy aparat 5 Mpix stworzony z myślą o zdjęciach typu selfie. Na pleckach natomiast zostaną umiejscowione cztery oczka. Głównym będzie matryca 13 Mpix, a dodatkowymi obiektyw ultraszerokokątny 8 Mpix, obiektyw makro 2 Mpix oraz obiektyw 2 Mpix odpowiedzialny za wykrywanie głębi w trybie portretowym.

Zobacz także: Ze smartfonów realme korzysta już ponad 40 milionów użytkowników!

Cena realme C15 pozostaje tajemnicą. W pierwszej kolejności smartfon ten zostanie zaprezentowany w Indonezji, ale bardzo możliwe, że doczekamy się także premiery globalnej. Chiński producent ostatnio chwalił się tym, że z jego urządzeń korzysta już ponad 40 milionów użytkowników i bez wątpienia liczba ta będzie nieustannie rosnąć. realme C11 cieszy się tak dużą popularnością, że w ciągu dwóch minut został sprzedany w ponad 150000 sztuk. Czy nowość powtórzy ten sukces? Czas pokaże!

Na zdjęciu głównym znajduje się realme 6s, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o specyfikacji realme C15? Czekacie na wprowadzenie tego sprzętu także do naszego kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!