Częściowa specyfikacja realme X3 SuperZoom pojawiła się w sieci

Częściowa specyfikacja realme X3 SuperZoom pojawiła się w sieci

Firma realme nie zwalnia tempa i wprowadza na rynek naprawdę sporą liczbę nowych smartfonów. Już niedługo powinniśmy być świadkami premiery kolejnego urządzenia. Mowa o modelu oznaczonym jako realme X3 SuperZoom. Teraz część specyfikacji tego urządzenia pojawiła się w sieci!

Czym będzie realme X3 SuperZoom?

Oczywiście informacje na temat nadchodzącej nowości chińskiego producenta nie zostały potwierdzone przez samą firmę. Niemniej jednak bardzo często tego typu plotki okazują się faktem i możliwe, że dokładnie tak samo sytuacja będzie wyglądała w tym przypadku. Wszystko wskazuje na to, że realme X3 SuperZoom otrzyma baterię o pojemności 4200 mAh ze wsparciem szybkiego ładowania o mocy 30 W. I tak naprawdę smartfon ten może przypaść do gustu wszystkim tym użytkownikom, którzy potrzebują topowej wydajności, a jednocześnie nie chcą wydawać bardzo dużych kwot na zakup tegorocznych flagowców.

Realme X3 SuperZoom ma otrzymać bowiem Qualcomm Snapdragona 855+. Jednostka ta powinna być wspierana przez nawet 12 GB RAM-u. Wykorzystanie Snapdragona 855+ zamiast najnowszego Snapdragona 865 zapewne pozwoli dość mocno obniżyć cenę tego urządzenia, a jednocześnie różnica w wydajności powinna być na tyle mała, że większość z użytkowników nie odczuje tej różnicy w normalnym użytkowaniu. Cała reszta specyfikacji, przynajmniej na tę chwilę, pozostaje tajemnicą.

Zobacz także: realme TV otrzymał certyfikację Google. Premiera odbędzie się jeszcze w drugim kwartale!

Biorąc jednak pod uwagę samą nazwę nadchodzącej nowości realme możemy także spodziewać się tego, że na pleckach znajdzie się teleobiektyw (możliwe, że o budowie peryskopowej), który zaoferuje użytkownikom spory zoom optyczny lub hybrydowy. I tak naprawdę patrząc na to co już teraz wiemy na temat modelu oznaczonego jako X3 SuperZoom zapowiada się naprawdę ciekawie. Liczę na to, że producent odpowiednio wyceni swoje urządzenie, a wtedy te może cieszyć się naprawdę sporą popularnością.

Na zdjęciu głównym znajduje się realme 6, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o takiej specyfikacji realme X3 SuperZoom? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!