Huawei może pracować nad własnymi monitorami!

Huawei może pracować nad własnymi monitorami!

Firma Huawei nieustannie się rozwija i prezentuje światu nowe rozwiązania mające podbić serca fanów marki. Teraz w sieci pojawiły się plotki mówiące o tym, że swoje monitory w bliżej nieokreślonej przyszłości ma wprowadzić na rynek właśnie ten chiński producent. Co wiemy na temat tych sprzętów?

Monitory firmy Huawei

Oczywiście informacje na ten temat nie zostały potwierdzone przez samego producenta, a są jedynie plotkami. Tym samym musimy traktować je z lekkim przymrużeniem oka. Z drugiej jednak strony tego typu przecieki publikowane w chińskim serwisie Weibo bardzo często okazują się faktem i podobnie może być w tym przypadku. Co wiemy na temat nadchodzących monitorów Huawei? Tak naprawdę bardzo niewiele. Przede wszystkim producent z Państwa Środka ma wprowadzić na rynek aż trzy sprzęty z najniższej, średniej oraz najwyższej półki cenowej.

Huawei może pracować nad własnymi monitorami!

I bez wątpienia rozwiązanie to ma sens. Tym samym Huawei stworzy urządzenia, które mają przypaść do gustu dosłownie każdemu z użytkowników. Oczywiście na specyfikację musimy jeszcze poczekać, ale już teraz pojawiają się w sieci plotki mówiące, że topowy wariant będzie wyposażony w ekran wykonany w technologii Micro LED. Całość ma w pełni łączyć się z innymi urządzeniami chińskiego giganta i być częścią ekosystemu, który firma buduje już od jakiegoś czasu.

Zobacz także: Lenovo K11 Power na horyzoncie. Najprawdopodobniej smartfon tym niczym nas nie zaskoczy

Niestety, ale nie wiemy czy Huawei zdecyduje się na wprowadzenie swoich monitorów jedynie na rynek chiński czy też doczekamy się premiery globalnej. I bez wątpienia coraz to większa konkurencja na rynku monitorów może okazać się czymś dobrym dla samych użytkowników. Liczę na to, że producent z Państwa Środka, jak niejednokrotnie w przeszłości, czymś jeszcze nas zaskoczy. Premiera monitorów powinna odbyć się jeszcze w tym roku i istnieje spore prawdopodobieństwo, że sprzęty te zadebiutują razem z serią Mate 40.

Na zdjęciu głównym znajduje się Huawei P40, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o monitorach Huawei? Czekacie na premierę tych urządzeń? Czego po nich oczekujecie? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!