Huawei z nowościami w Polsce. Pokazano słuchawki, smartwatche i laptopy

Watch 3

Dzisiaj odbyła się premiera, na której Huawei wprowadził nowe produkty do naszego kraju. Wśród nich są chociażby słuchawki z funkcją Adaptive Ear-Matching, dwa laptopy z serii MateBook oraz nowe smartwatche. Zaciekawieni?

Słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds 4

Właśnie dzisiaj Huawei wprowadził do Polski słuchawki FreeBuds 4 cechujące się hybrydową technologią podwójnych mikrofonów, co ma zapewnić lepsza redukcję hałasu. Co ciekawe, jest to pierwsze tego typu rozwiązanie w słuchawkach dousznych typu open-fit. Mało tego, sprzęt wyposażono w technologię Adaptive Ear-Matching, która ma dostosować moc tłumienia w zależności od kształtu kanału słuchowego, a także od poziomu hałasu na zewnątrz.

Tak się składa, że o FreeBuds 4 już pisaliśmy i więcej dowiecie się >>stąd<<.

huawei freebuds 4
Huawei FreeBuds 4

Cena? Niestety, nie jest tak kusząca jak w przypadku modelu 4i, ale nadal nie dogania flagowych modeli innych producentów. Otóż rekomendowana cena to 599 złotych, ale mowa tu o przedsprzedaży, która potrwa do 8 lipca.

Laptopy Huawei MateBook 13 i MateBook 14

Oczywiście nie zabrakło też nowości z kategorii komputerów przenośnych. Huawei zaprezentował również nowe notebooki z procesorami Intel 11. generacji. Nowa wersja MateBook 14 została wyposażona w dotykowy ekran o przekątnej 14”, rozdzielczości 2K (2160 x 1440) i proporcjach 3:2. Producent chwali się bardzo cienkimi ramkami wokół ekranu. Nowa wersja MateBook 13 została wyposażona w 13-calowy, dotykowy wyświetlacz 2K, w którym również zastosowano technologię Fullview. Tutaj również mamy cienkie ramki, ale nie tak bardzo jak w przypadku modelu z ekranem 14-calowym.

MateBook 13
Huawei MateBook 13

Sercem nowej wersji laptopa MateBook 14 jest procesor Intel Core i5 11. generacji, który łączy się z całkiem wydajnym układem graficznym Iris Xe (zapraszam do zapoznania się z recenzją MateBooka X Pro). System jest wspierany przez dwukanałową pamięć operacyjną o pojemności 16 GB oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 512 GB. Nowa wersja MateBooka 13 została wyposażona w procesor AMD Ryzen 7 3700U z dyskiem SSD o pojemności 512 GB. Tutaj również mamy 16 GB RAM-u.

A jak z cenami? Rekomendowana cena laptopa MateBook 14 wynosi 4599 złotych. Co ważne, ta cena obowiązuje tylko do 30 czerwca. MateBook 13 jest nieco tańszy i ma kosztować 3999 złotych.

Smartwatche z serii Watch 3

Huawei pokazał również nowe zegarki z serii Watch 3. Tak się składa, że już je szczegółowo opisywaliśmy >>w tym artykule<<. Ale co z cenami?

huawei watch 3 pro

Huawei Watch 3 Pro ma kosztować – w wersji Elite – 2399 złotych. Model Classic natomiast nieco mniej, bo 1999 złotych. Co ważne, kupując 3 Pro w okresie do 8 lipca, gratisowo dostaniemy słuchawki FreeBuds Pro.

Watch 3 Active ma kosztować jeszcze mniej, a dokładnie 1699 PLN. Huawei Watch 3 Classic natomiast ma kosztować 1799 złotych. Kupując Watch 3 w przedsprzedaży, gratisowo dostajemy słuchawki FreeBuds 4i.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!