Sprawdziliśmy inteligentną głowicę Tado V3+ – jest świetna!

głowica tado

Na Smart home decyduje się coraz więcej osób. Inteligentne głowice to według nas najciekawsze – zaraz obok oświetlenia – urządzenia, które ułatwią nam zarządzanie domem, a w tym przypadku – ogrzewaniem. Jak wypadła w testach głowica Tado V3+? Sprawdziliśmy!

Inteligentna głowica Tado V3+

Inteligentna głowica Tado V3+ to sprzęt zastępujący standardowy termostat, który większość z nas ma przykręcony przy grzejniku. Instalacja tego sprzętu smart jest łatwa. Po prostu odkręcamy starą głowicę, a przykręcamy tę nową od Tado. Po tej czynności urządzenie jest gotowe do działania.

głowica tado v3+

Głowica wyróżnia się specjalnym, inteligentnym pokrętłem oraz wyświetlaczem. Sprzęt parujemy z aplikacją w telefonie z wykorzystaniem mostka wpinanego do routera WiFi, który jest dołączony do zestawu. Po podłączeniu, system jest gotowy do pracy, a my z poziomu aplikacji możemy sterować i zmieniać temperaturę.

mostek tado

Dedykowana aplikacja pozwala nam na sterowanie wszystkimi głowicami, które posiadamy. Możemy je sobie ładnie przypisać do miejsc, w których się ona znajdują – na przykład do łazienki czy do salonu. Za pomocą prostego gestu możemy szybko zmienić temperaturę.

Ponadto aplikacja pozwala nam na zaprogramowanie automatycznej zmiany temperatury o wybranych godzinach. Przyda się to zwłaszcza zimą, kiedy raczej nie chcemy się budzić rano i od razu przebywać w zimnym pomieszczeniu. Dzięki głowicy Tado możemy sobie zaprogramować podwyższenie temperatury zaraz przed pobudką, co z pewnością uprzyjemni nam poranek. Istnieje również możliwość korzystania z geolokalizacji i chociażby kiedy wyjdziemy z domu, to głowica automatycznie obniży temperaturę. Sprzęt również mierzy wilgotność w danym pomieszczeniu.

aplikacja mobilna tado

Pełna recenzja inteligentnej głowicy Tado jest już dostępna! Aby się zapoznać ze wszystkimi cechami, zaletami i wadami sprzętu, wystarczy, że obejrzysz naszą recenzję w formie materiału wideo.

Zamów głowice TADO V3+ w sklepie Proshop!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!