iPhone SE 2 ma trafić do produkcji już w lutym. iPhone 12 Pro otrzyma 6 GB RAM-u!

iphone 11 pro front napis hello

Do premiery nowych iPhonów oznaczonych cyfrą “12” pozostało jeszcze sporo czasu. Smartfony te najprawdopodobniej trafią na rynek w sierpniu przyszłego roku. Jednak już teraz w sieci pojawiają się pierwsze informacje na ten temat. Co więcej rok 2020 ma przynieść także premierę iPhone SE 2!

Nowe doniesienia dotyczące smartfonów Apple

iPhony to bez wątpienia urządzenia, które się kocha lub nienawidzi. I chociaż w trzecim kwartale 2019 roku smartfony Apple sprzedawały się gorzej niż rok wcześniej to nadal cieszą się one sporą popularnością. Nowe informacje na temat przyszłorocznych urządzeń giganta z Cupertino to oczywiście plotki, ale w przypadku tych sprzętów przedpremierowe doniesienia bardzo często okazują się prawdą. Wszystko wskazuje na to, że iPhone 12 Pro otrzyma aż 6 GB RAM-u. W androidowym świecie nie jest to jakakolwiek nowość, ale musimy pamiętać o tym, że iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max zostały wyposażone w jedynie 4 GB RAM-u.

Nadal nie wiemy jak sytuacja będzie wyglądać z iPhone 12. Najprawdopodobniej Apple będzie chciało zachować różnicę w specyfikacji (a co za tym idzie także w cenie) pomiędzy poszczególnymi modelami i najtańszy z smartfonów, które zobaczymy we wrześniu 2020 roku otrzyma 4 GB RAM-u tak jak swój poprzednik. Co więcej iPhone 12 Pro oraz iPhone 12 Pro Max mają otrzymać jeszcze lepsze aparaty tylne oraz na rynku mamy zobaczyć także warianty pozwalające na łączenie się z sieciami 5G.

iPhone SE 2 ma trafić do produkcji już w lutym. iPhone 12 Pro otrzyma 6 GB RAM-u!
iPhone 8

Zobacz także: Niemiecki rząd chce zmusić Apple do wprowadzenia Google Pay i Samsung Pay na iPhonach

Kolejną z przyszłorocznych nowości ma być iPhone SE 2. Niestety, ale nadal nie wiemy czy smartfon ten zadebiutuje także we wrześniu, ale pewne jest, że jego produkcja ruszy już w lutym przyszłego roku. Urządzenie to ma swoim wyglądem przypominać iPhone 8. Na froncie mamy znaleźć ekran o przekątnej 4,7 cala, a pod nim tradycyjny przycisk z Touch ID. Za wydajność odpowiedzialny będzie procesor oznaczony jako A13, a jednostka ta ma być wspierana przez 3 GB RAM-u. Bez wątpienia pojawienie się na rynku małego iPhona może być wręcz strzałem w dziesiątkę. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje na ten temat!

Co myślicie o najnowszych informacjach o iPhone 12 Pro oraz iPhone SE 2? Czego oczekujecie po tych urządzeniach? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!