iPhone w 2020 roku bez notcha? Jeśli tak będą wyglądać nowe smartfony Apple to sam przemyślę ich zakup

iPhone w 2020 roku bez notcha? Jeśli tak będą wyglądać nowe smartfony Apple to sam przemyślę ich zakup

Nie jestem fanem smartfów Apple. Sam aktualnie korzystam testowo z iPhone 11 (recenzja już niedługo!), ale nie jest to smartfon idealny. Oczywiście później wrócę do swojego starego i już wysłużonego Androida czyli Xiaomi Mi Note 3. Chociaż od ostatniej konferencji giganta z Cupertino nie minęło zbyt dużo czasu to w sieci pojawiają się przecieki dotyczące kolejnych generacji!

iPhone bez notcha wygląda naprawdę dobrze

Rendery zostały opublikowane przez Bena Geskina. Oczywiście nie są to oficjalne grafiki, a co za tym idzie musimy traktować je z lekkim przymrużeniem oka. Niemniej jednak bardzo często tego typu plotki okazują się faktem. Jak mógłby wyglądać przyszłoroczny iPhone? Największą zmianą ma być całkowite usunięcie notcha. Wcięcie w górnej części wyświetlacza w smartfonach giganta z Cupertino jest naprawdę spore. I tak jak inni producenci zmniejszają je do minimum czy nawet rezygnują z niego na rzecz wysuwanych aparatów, tak Apple w tegorocznych modelach postanowiło nic nie zmieniać w tej kwestii.

W przyszłorocznych iPhonach notch ma całkowicie zniknąć. Co ciekawe dookoła wyświetlacza nadal mamy znaleźć spore ramki i to właśnie nad ekranem zostaną ukryte wszystkie czujniki oraz kamera do zdjęć typu selfie. Tym samym wszystko wskazuje na to, że Apple nie postawi na wysuwany aparat, a na ten umiejscowiony pod wyświetlaczem będziemy musieli poczekać jeszcze dłuższą chwilę.

Zobacz także: Jesteś w T-Mobile? Masz iPhone’a? Uważaj, bo możesz zapłacić więcej za wrzesień!

Plecki w nowych smartfonach giganta z Cupertino będą wyglądać dokładnie tak jak w tegorocznych modelach. Tym samym z tyłu znajdziemy wyspę z dwoma lub trzema aparatami, a na samym środku obudowy logo Apple. I muszę przyznać, że tak wyglądający iPhone naprawdę bardzo przypada mi do gustu. Miejmy nadzieję, że amerykański producent z końcu zrezygnuje z notcha i zaprezentuje nam coś zupełnie nowego. Czy będzie to urządzenie wyglądające jak właśnie opublikowane rendery? Czas pokaże! Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości.

Co myślicie o tak wyglądającym nowym iPhonie? A może notch w niczym wam nie przeszkadza? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!