Strona główna Aktualności Już 19 września ruszy huawei.pl - oficjalny sklep chińskiego producenta

Już 19 września ruszy huawei.pl – oficjalny sklep chińskiego producenta

-

Huawei nie chce sprzedawać swoich urządzeń jedynie w największych sklepach z elektroniką, ale otworzyć także swoją własną platformę internetową. Już 19 września w naszym kraju zostanie uruchomiona strona huawei.pl, na której będziemy mogli kupować sprzęty bezpośrednio od polskiego dystrybutora. Na start przygotowano ciekawą promocję!

Pomimo problemów Huawei nie chce zwalniać tempa

Chiński gigant musi w ostatnich czasach borykać się w licznymi problemami. Ich przyczyną jest oczywiście konflikt pomiędzy rządem Chin a Donaldem Trumpem. Pod ogromnym znakiem zapytania stoi premiera serii Mate 30 w Europie, ponieważ smartfony te mogą zadebiutować bez usług Google. Tym samym decyzja Huawei o otwarciu własnego sklepu internetowego wydaje się wyjątkowo sensowna. Jak wspominałem już wcześniej sklep zostanie otwarty już 19 września tego roku.

Sklep internetowy jest naturalnym krokiem w rozwoju naszej firmy. W grudniu zeszłego roku otworzyliśmy oficjalny sklep Huawei w warszawskiej Arkadii, a dzięki huawei.pl możemy docierać do klientów w całej Polsce, bez ograniczeń geograficznych czy czasowych. Możemy nie tylko informować ich o produktach i cenach, ale także rozmawiać z nimi, być w interakcji, budować społeczość zainteresowaną życiem naszej marki – mówi Jefferson Zhang, Dyrektor Zarządzający w Huawei CBG Polska.

Każda z osób, która między 12 a 18 września zapisze się do newslettera na stronie sklepu otrzyma kod rabatowy na pierwsze zakupy obniżające ceny o 15%. Co więcej w dzień otwarcia huawei.pl czekać na nas będzie spora liczba promocji, ale szczegóły poznamy dopiero za tydzień. W sklepie znajdą się wszystkie produkty dostępne w Polsce z portfolio chińskiego giganta, a sama wysyłka nie zajmie więcej niż 24 godziny.

Zobacz także: Huawei ujawnia kalendarz aktualizacji swoich smartfonów do EMUI 10

Oczywiście będziemy mieć także 15 dni na zwrot zakupionych produktów. Co ciekawe na huawei.pl będą trafiać urządzenia czy akcesoria, których nie znajdziemy w innych sklepach. Po otwarciu takim limitowanym akcesorium będzie etui do P30 Pro wysadzane kryształkami Swarovskiego.

Co myślicie o otwarciu sklepu internetowego przez Huawei? Gdzie najczęściej kupujecie elektronikę? W sieci? A może w sklepach stacjonarnych? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej