Kevin za darmo na platformie VOD od Opery

kevin loomi

Według niektórych święta Bożego Narodzenia bez oglądania filmu z Kevinem McCallisterem to nie Święta. Oglądanie tych familijnych komedii to dla wielu osób już praktycznie świąteczna tradycja. I tym razem mają szansę ją zrealizować, ponieważ Kevin będzie leciał w Wigilię na Polsacie.

Obejrzyj Kevina na Loomi

Ci, którym nie uda się zobaczyć filmu w telewizji nie muszą się załamywać. Będzie bowiem okazja, aby zrobić to w internecie. Zupełnie legalnie, a przede wszystkim zupełnie za darmo. Opera przygotowała na swojej platformie VOD – Loomi – świąteczną promocję, dzięki której będzie można obejrzeć wybrany film: Kevin sam w domu lub Kevin sam w Nowym Jorku. Pierwszy z tych dwóch jest w wersji z polskim dubbingiem. Po odebraniu produkcji pojawi się ona w naszej wypożyczalni do końca dnia 30.12.2021. Jest to też ostatni dzień na skorzystanie z promocji na Loomi.

kevin loomi

Opera Software ogłosiła kilka dni temu, że najnowsza wersja jej przeglądarki internetowej, Opera 82.0.4227.33, jest już dostępna do pobrania – udostępnia ona wszystkim użytkownikom usługę przesyłania strumieniowego online Loomi Opera. Została ona dodatkowo zintegrowana z paskiem bocznym w przeglądarce. W ten sposób z pewnością większa liczba użytkowników zauważy nową funkcję. W Loomi, oprócz Kevina, znajdziemy także już całkiem dużo filmów. Po zalogowaniu możemy je wypożyczyć, a ceny wahają się w granicach 6,99–14,99 złotych.

Loomi nie pozwala algorytmowi sugerować, co powinieneś obejrzeć. Pomaga znaleźć następny ulubiony film dzięki dostosowanemu filtrowaniu według każdego aspektu, jaki możesz wymyślić, takiego jak nastrój, adaptacja, postać, sceneria, motyw. Teraz przeglądanie ogromnej biblioteki filmów jest szybkie i łatwe – możesz znaleźć film, którego nie znasz, który jest dla Ciebie idealny. Co więcej, Loomi oferuje wiele angażujących funkcji, takich jak możliwość dzielenia się reakcjami z innymi podczas oglądania – wszystko po to, aby wzbogacić wrażenia z oglądania filmów.

– powiedział Mattijs de Valk, VP Content Acquisition w Operze.

Źródło: materiały własne, przeclaw-news.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!