Opera wchodzi w świat VOD. Polska dostanie pierwsza dostęp do Loomi

Opera Loomi

Jak się okazuje, Polska będzie miała dostęp do kolejnej usługi VOD, jednak tym razem będzie pierwsza. Mowa tu o marce Loomi, za którą stoi… Opera.

Loomi to usługa VOD od Opery

Ostatnie kilka miesięcy to czas premier wielu usług VOD w Polsce. Nie tak dawno temu dostaliśmy Viaplay, a teraz oczekujemy na SkyShowTime. Do tej grupy dołączy Opera.

Tak, mówię tutaj o przeglądarce internetowej, która stara się zdobyć rynek na różne sposoby. Jednakże VOD będzie oddzielną marką Loomi. Co w niej takiego specjalnego? A no pierwszym państwem, które będzie mogło korzystać z Loomi będzie… Polska.

Jako firma od dawna mamy silną pozycję na polskim rynku. To we Wrocławiu i Warszawie powstaje wiele z naszych przeglądarek. Dziś z wielką przyjemnością ogłaszamy, że wkrótce uruchomimy nowy innowacyjny serwis VOD.

powiedział wiceprezes Opery – Krystian Kolondra.

opera loomi

Usługa Loomi jeszcze nie wystartowała, ale właśnie trwają zapisy do beta testów. Liczba miejsc jest ograniczona i można się zgłosić >>tutaj<<. Program beta ma wystartować już za kilka o czym zostaną powiadomieni mailem osoby chętne do testów.

Opera podaje, że Loomi będzie szerzej dostępne już w niedalekiej przyszłości, choć nie wiemy dokładnie kiedy. Sam się zapisałem na beta testy, więc oczekuje rychłego przetestowania usługi.

Źródło: Informacja prasowa, Tabletowo

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!