Lenovo na IFA 2019 w Berlinie może zaprezentować światu nową odsłonę serii Note

Lenovo na IFA 2019 w Berlinie może zaprezentować światu nową odsłonę serii Note
Lenovo K9 Note

Targi IFA 2019 nadchodzą wielkimi krokami. W Berlinie zjawią się praktycznie wszyscy najwięksi producenci, którzy w większości pokażą nam zupełnie nowe urządzenia. Teraz w sieci pojawiają się informacje o nowości firmy Lenovo. Co o nim wiemy?

Lenovo K10 Note

Wszystko wskazuje na to, że na targach IFA 2019 zobaczymy właśnie nowe urządzenie z serii Note. Konferencja Lenovo zaplanowana jest na 5 września w godzinach wieczornych. Bez wątpienia nie będzie to jedyna nowość, która zobaczymy na targach, ponieważ spodziewamy się także nowych laptopów czy tabletów. Lenovo K9 Note został zaprezentowany światu w maju tego roku i jest tak naprawdę odpowiednikiem modelu K5 Note 2018. Smartfony z tej serii to budżetowce, które tak naprawdę niczym szczególnym nie oczarowują użytkownika.

Lenovo na IFA 2019 w Berlinie może zaprezentować światu nową odsłonę serii Note
Czy właśnie tak będzie wyglądać Lenovo K10 Note?

Niemniej jednak musimy pamiętać o tym, że to właśnie telefony z najniższej i średniej półki cenowej sprzedają się na świecie najlepiej. Flagowce podbijają serca jedynie niewielkiego grona użytkowników, które chce przeznaczyć spore kwoty na zakup tego typu sprzętu. Co ze specyfikacją nadchodzącej nowości Lenovo? Tak naprawdę w sieci nie pojawiły się jakiekolwiek przecieki czy plotki na ten temat. Z racji tego, że Lenovo K10 Note będzie budżetowcem spodziewamy się procesora z serii Snapdragon 4XX lub słabszych jednostek z serii Snapdragon 6XX. Jednostka ta powinna być wspierana przez minimum 3 GB RAM-u.

Zobacz także: Lenovo patentuje telefon ze sliderem. Wygląda na to, że taka może być nowa Motorola

Ekran powinien mieć przekątną w okolicach 6 cali (tak jak w przypadku poprzednika) oraz rozdzielczość HD+. Ciężko przewidzieć na ile i jakie aparaty zdecyduje się Lenovo. Bez wątpienia nie będzie to jedno oczko tylne, a dwa lub trzy, gdzie jedno powinien odpowiadać jedynie za efekt rozmycia tła w trybie portretowym. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje na ten temat!

Czekacie na nadchodzące nowości Lenovo? Która z premier mających odbyć się na IFA 2019 w Berlinie wywołuje u was największe emocje? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!