LG szykuje smartfony z rysikiem!

LG Stylo 7

Smartfony z rysikiem są już rzadkością na rynku. Głównie kojarzą nam się z tym urządzenia z serii Galaxy Note od Samsunga, lecz i one niedługo znikną. Tymczasem LG uznało, że przygotują smartfon właśnie z rysikiem. Nadchodzi LG Stylo 7 i Stylo 7 5G!

Rysiki jeszcze nie umarły

Z czasem producenci porzucili dodawanie rysików do telefonów z ekranami dotykowymi. Firma LG miała w swojej ofercie kilka takowych i teraz powraca do tej idei. LG Stylo 7 oraz Stylo 7 5G będą właśnie takimi urządzeniami. Jak nietrudno się domyślić, główna różnica między nimi będzie w modemie 5G. Poza tym, mają to być dość bliźniacze smartfony, które zapewne będą reprezentować średnią półkę cenową. Mają być wyposażone w dość duże ekrany, których przekątna ma wynosić podobno aż 6.8 cala przy rozdzielczości FullHD+. Ich gabaryty, według przecieków, to 170.4 x 77.2 x 8.8 mm, a więc faktycznie będą całkiem spore. Podobnie, ramka dolna wyświetlacza…

LG Stylo 7

Warto przeczytać: Tradycyjnie: Nova Launcher Prime do kupienia za 1,79 PLN

Według tego, co widzimy na renderach, znaleźć ma się tutaj USB typu C, co raczej nie zadziwi nikogo, ale towarzyszyć ma mu złącze słuchawkowe, a to wcale nie jest taką oczywistością. Czytnik linii papilarnych z kolei ma się znaleźć na bocznej krawędzi. Na pleckach widzimy trzy aparaty, stawiam, że główna matryca ma mieć rozdzielczość 48 Mpix. Myślę, że dwa pozostałe aparaty to może być teleobiektyw i oczko z szerokim polem widzenia. Poza tym, nie wiemy nic więcej na ich temat. Jest natomiast bardzo możliwe to, że jego sercem będzie układ od MediaTeka. Więcej szczegółów poznamy z pewnością już niedługo.

Co sądzicie o smartfonach z rysikiem? Hit czy kit?
Nadal potrzebujemy tego?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!