Motorola One Fusion oraz One Fusion+ zadebiutują w drugim kwartale

Moto G8 Power

W sieci pojawiły się plotki mówiące o kolejnych smartfonach Motoroli. Tym razem będą to modele oznaczone jako One Fusion oraz One Fusion+, które będą przedstawicielami średniej półki cenowej. Co wiemy na temat tych urządzeń?

Dwa nowe średniaki Motoroli na horyzoncie

Zacznijmy od modelu One Fusion+. Według plotek otrzyma on Qualcomm Snapdragona 675, 4 GB lub 6 GB RAM-u w zależności od wersji oraz 64 GB lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Oczywiście nie zabraknie możliwości korzystania z dwóch kart SIM w tym samym czasie, ale dodatkowo nadchodząca nowość Motoroli powinna otrzymać także slot na microSD. Co z modelem One Fusion? Wersja bez “plusa” w nazwie najprawdopodobniej będzie zarówno mniejsza jak i słabsza od drugiego z urządzeń. Tym samym bardzo możliwe, że zostanie ona wyposażona w Snapdragona 660 lub nawet jedną z jednostek MediaTeka.

Motorola One Fusion+ zostanie także wyposażona w aparat główny 12 Mpix. Na pleckach pojawią się także dodatkowe oczka, ale nie wiemy tak naprawdę nic na ich temat. Jednocześnie nic nie wskazuje na to, że urządzenie to otrzyma modem zbliżeniowy NFC wykorzystywany w wielu krajach do płatności mobilnych. Smartfon ten powinien zadebiutować na rynku w dwóch wersjach kolorystycznych – jasno niebieskiej oraz brązowej. Specyfikacja modelu One Fusion pozostaje większą zagadką.

Zobacz także: OPPO zaprezentowało smartfona, który przypadnie do gustu mniej wymagającym użytkownikom

Zarówno Motorola One Fusion jak i One Fusion+ mają zostać zaprezentowane światu do końca czerwca tego roku i wyróżniać się przede wszystkim niską ceną. Wręcz pewne jest, że smartfony te pojawią się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych oraz Indiach. Nadal nie pojawiły się jakiekolwiek plotki mówiące o premierze tych urządzeń na rynkach Starego Kontynentu. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości i czekać na kolejne informacje na ten temat!

Na zdjęciu głównym znajduje się Motorola Moto G8 Power, której recenzję znajdziecie tutaj.

Czekacie na premierę nowych smartfonów Motoroli? Czego oczekujecie po tych urządzeniach? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!