Nintendo Switch tanieje również w Polsce. Znamy ceny

nintendo switch

Ostatnio informowaliśmy Was o tym, że Nintendo Europe zamierza obniżyć cenę Switcha na Starym Kontynencie. Teraz właśnie zapoznaliśmy się z polską odpowiedzią.

Nintendo Switch tanieje

Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że Switch stanieje w Europie. Sprawiło to, że konsola stała się jeszcze ciekawszym wyborem, tym bardziej w kontekście premiery Steam Decka. W końcu zapoznaliśmy się również z polską reakcją na te obniżki. Ile więc zapłacimy za Switcha?

Nintendo Switch V2 teraz kupimy za około 1379 złotych. Mowa tu zarówno o kolorze szarym, jak i niebiesko-czerwonym. Jest to niewielka obniżka, jednak zauważalna, bowiem do tej pory cena oscylowała przy wartości około półtora tysiąca złotych. Tutaj tez warto dodać, że aktualnie znajdziemy konsolę za nieco mniej niż 1379 PLN – wszystko zależy od sklepu i promocji.

nintendo switch

Pomimo wielu lat “na karku”, Nintendo Switch ciągle prezentuje się dobrze i pozwala zagrać w szereg ciekawych gier z Wiedźminem 3 i DOOMem na czele. Mało tego, niedawno pojawiła się aktualizacja, dzięki której możemy zacząć parować słuchawki Bluetooth właśnie z tą konsolą. Warto jednak dodać, że lada moment pojawi się “nowy” Switch z ekranem OLED, który wnosi kilka ważnych usprawnień, w tym właśnie nowy, sporo lepszy wyświetlacz.

Źródło: ppe.pl, własne

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!