Nowy zwiastun sugeruje, że realme może pracować nad smartfonem dla graczy!

Nowy zwiastun sugeruje, że realme może pracować nad smartfonem dla graczy!

W chińskim serwisie Weibo pojawił się krótki film zaprezentowany światu przez firmę realme. Tak naprawdę wideo to jest zwiastunem, który może zapowiadać premierę kolejnego urządzenia. Ciężko powiedzieć, co dokładnie to będzie, ale wiele wskazuje na to, że może być to nowy smartfon dla graczy!

Tajemnicza nowość realme

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że film kończy się datą. Już 13 maja tego roku powinniśmy dowiedzieć się jakiego urządzenia on dotyczy i bardzo możliwe, że to właśnie tego dnia producent z Państwa Środka opublikuje wszystkie informacje na temat swojej nowości. Co ciekawe tym razem w sieci nie pojawiły się jakiekolwiek przedpremierowe przecieki dotyczące tego urządzenia, a co za tym idzie możemy opierać się jedynie na zaprezentowanym przez realme filmie.

W wideo tym znajdziemy nawiązania do PUBG, League of Legens, Nintendo, Game Boy czy wręcz kultowego Super Marion. Tym samym możemy być wręcz pewni, że chiński producent pracuje nad czymś, co jest bezpośrednio związane z grami. Jednocześnie realme znane jest światu przede wszystkim z produkcji smartfonów i tak naprawdę sam oczekuje tego, że firma ta zaprezentuje nam właśnie nowy gamingowy telefon. Kilka dni temu w sieci pojawiły się informacje na temat sprzętu realme wyposażonego w baterię o pojemności 6000 mAh i bardzo możliwe, że urządzeniem tym będzie właśnie nadchodzący gamingowy smartfon.

Zobacz także: Odszumianie ze sztuczną inteligencją? Sprawdźcie NVIDIA RTX Voice (działa również na GTX)

Jednocześnie jeśli chiński producent chce nawiązać walkę z konkurencją także w tym segmencie rynku to musi zaoferować użytkownikom naprawdę topową wydajność. Smartfony gamingowe najczęściej wyposażone są w najmocniejsze jednostki Qualcomma, sporo RAM-u i pamięci wewnętrznej oraz rewelacyjne wyświetlacze. Czy tak będzie także i w tym przypadku? Ciężko na tę chwilę powiedzieć. Pozostaje nam czekać do 13 maja i wtedy wszystko powinno stać się jasne. Miejmy nadzieję, że realme przygotowało coś naprawdę ciekawego!

Na zdjęciu głównym znajduje się realme 6, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Czekacie na kolejny sprzęt realme? Co myślicie o gamingowych smartfonach? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!