OkazjoWTOREK z Huawei – Huawei x Gentle Monster Eyewear II za połowę ceny

Huawei x Gentle Monster Eyewear II

Jak co tydzień, przyszła pora na OkazjoWTOREK z Huawei. Tym razem na promocji znalazł się dość nietypowy gadżet – Huawei x Gentle Monster Eyewear II. Są to okulary przeciwsłoneczne, ale nie takie zwykłe!

Huawei x Gentle Monster Eyewear II 

Na dzisiejszą promocję na OkazjoWTORKU trafił okulary przeciwsłoneczne Huawei x Gentle Monster Eyewear II. Są okulary z wbudowanymi głośnikami stereo. Powierzchnia ich membrany wynosi 128 mm² i oferują naprawdę dobrej jakości dźwięk. Są one jednak zaprojektowane tak, abyśmy tylko my słyszeli to, czego słuchamy. Spokojnie, wchodząc to autobusu nie zrobimy dyskoteki jak niektórzy mają w zwyczaju. Wszystko jest przemyślane pod kątem prywatności. Sterowanie odbywa się za pomocą dotykowego sensora. Przesuwając wzdłuż zausznika zmieniamy poziom głośności, zaś dotykając dwukrotnie z odpowiedniej strony możemy pauzować muzykę, wybudzić asystenta głosowego lub odebrać połączenie.

OkazjoWTOREK z Huawei - Huawei x Gentle Monster Eyewear II za połowę ceny

Warto przeczytać: Huawei szykuje nowy tablet i to z Harmony OS

Już dzisiaj, od godziny 9:00 do 21:00 lub do wyczerpania zapasów 50 sztuk Huawei x Gentle Monster Eyewear II będzie dostępnych za połowę ceny. Zamiast 1399 zł, przyjdzie nam zapłacić za nie 699 zł. To naprawdę niezła przecena na taki gadżet, dość nietypowy gadżet. Takie sprzęty są mało popularne i myślę, że właśnie to może przyciągnąć uwagę wielu osób. Wiele osób lubi takie nietypowe zabawki technologiczne, a tym właśnie jest owoc współpracy chińskiego producenta smartfonów z marką Gentle Monster. Oczywiście, oprócz zastosowania tutaj technologii, mamy naprawdę ładne okulary przeciwsłoneczne. Może i to nie jest najlepsza pora roku pod tym kątem, ale nim się obejrzycie, będzie lato. Chyba wszyscy wiemy, jak bardzo wtedy przydatne są okulary przeciwsłoneczne. Przygotuj się na lato już teraz z Huawei x Gentle Monster Eyewear II.

Jak Wam się podoba taki gadżet?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!