OnePlus 7T oraz 7T Pro mogą wizualnie różnić się od poprzedników

OnePlus 7T oraz 7T Pro mogą wizualnie różnić się od poprzedników

To, że firma OnePlus jeszcze w tym roku zaprezentuje światu nowe smartfony jest wręcz pewne. W sieci zaczynają pojawiać się pierwsze informacje na temat tych urządzeń, które są oczywiście plotkami mogącymi okazać się prawdą. Jak będzie wyglądać OnePlus 7T i OnePlus 7T Pro?

Odświeżony wygląd smartfonów OnePlus

W sieci pojawiły się pierwsze rendery mające rzekomo przedstawiać wygląd nadchodzących smartfonów chińskiego producenta. Zostały one stworzone przez OnLeaks przy współpracy z Pricebaba. Oczywiście to tylko plotki, ale niejednokrotnie grafiki tworzone przez te dwa portale okazywały się faktem. Tak naprawdę zaprezentowany render dotyczy modelu OnePlus 7T, ale wersja z “Pro” w nazwie ma wyglądać praktycznie identycznie. W droższym wariancie po raz kolejny zniknie charakterystyczne wcięcie przypominające kroplę wodę i zostanie ono zastąpione wysuwanym modułem aparatu przedniego.

OnePlus 7T oraz 7T Pro mogą wizualnie różnić się od poprzedników

Największą zmianę mamy jednak znaleźć na pleckach urządzeń. Aparaty tylne zostaną umiejscowione horyzontalnie i zamknięte w kole, które już nie pierwszy rzut oka przypomina nam smartfony Motoroli oraz plotki dotyczące Huawei Mate 30 i Mate 30 Pro. Co ciekawe zarówno w OnePlus 7T jak i OnePlus 7T Pro mamy mieć do dyspozycji trzy oczka umiejscowione na pleckach. Oprócz aparatu głównego znajdziemy tam także teleobiektyw oraz obiektyw superszerokokątny. Cała reszta wyglądu tak naprawdę nie będzie odbiegać od modeli, które w tym roku trafiły już na rynek.

Zobacz także: Specyfikacja OnePlus TV pojawiła się w sieci. Będzie MediaTek oraz 3 GB RAM-u

Co ze specyfikacją?

Wszystko wskazuje na to, że OP 7T i OP 7T Pro będą ewolucją, a nie rewolucją. Oba smartfony mają działać pod kontrolą Qualcomm Snapdragona 855 Plus czyli najmocniejszej jednostki w androidowym świecie. Oczywiście procesor ten wspierany będzie przez minimum 6 GB RAM-u, a na pliki użytkownika zostanie przeznaczone przynajmniej 128 GB pamięci wewnętrznej. Poprawie mają ulec także pojemności baterii. Kiedy możemy spodziewać się premiery nowych smartfonów OnePlusa? Wszystko wskazuje na to, że zostaną one zaprezentowane już we wrześniu w Indiach, a w Europie oraz USA w okolicach 10 października. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje!

OnePlus 7T oraz 7T Pro mogą wizualnie różnić się od poprzedników

Co myślicie o smartfonach OnePlus? Czekacie na kolejne modele tego chińskiego producenta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!