OnePlus Nord N20 ma być tani i zaoferuje ekran AMOLED

OnePlus nord2 5g
OnePlus Nord 2

OnePlus przygotowuje już tyle smartfonów z linii Nord, że ciężko je policzyć. Teraz poznaliśmy szczegóły o OnePlus Nord N20.

OnePlus Nord 20 – AMOLED, niska cena i ciekawy design

OnePlus coraz więcej produktów wiąże z linią Nord, a o Nordzie N20 mogliśmy usłyszeć jeszcze w listopadzie 2021 roku. Jednakże do tej pory była na jego temat cisza. Telefon ten odróżnia się od swojego rodzeństwa – głównie brakiem typowej wyspy z aparatami oraz nieco spłaszczonej obudowie – na wzór iPhone.

Z frontu natomiast możemy ujrzeć ten sam ekran, co w innych Nordach, czyli AMOLED 6,43″, ale o odświeżaniu maksymalnie 60 Hz. Nord oraz Nord 2 oferują częstotliwość odświeżania obrazu na poziomie 90 Hz. Ponadto sercem smartfona podobno ma zostać Qualcomm Snapdragon 695, co powinno zapewnić odpowiedni zapas mocy. Nie zabraknie czytnika linii papilarnych oraz technologii szybkiego ładowania. Zdjęcia zrobimy za pomocą zestawu trzech aparatów, gdzie główny ma mieć 48 MP, a dwa kolejne po 2 MP. Frontowa kamera ma mieć 16 MP. Wymiary telefonu mają być następujące: 159,8 x 73,1 x 7,7 mm.

OnePlus Nord N20
OnePlus Nord N20

Jak wynika z najnowszych informacji, OnePlus Nord N20 ma być dostępny na terenie Ameryki Północnej jeszcze w kwietniu, ale nie podano konkretnej daty. Niestety, nie znamy też ceny produktu, ale ta nie powinna być wysoka, bowiem specyfikacja umieszcza Norda N20 w budżetowej półce. Nie wiemy, czy telefon będzie dostępny na naszym rynku.

Źródło: XDA

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!