PaMu Explore oraz PaMu Karaoke trafią do sprzedaży!

PaMu Explore oraz PaMu Karaoke trafią do sprzedaży!

Fani słuchawek bezprzewodowych zapewne doskonale znają firmę Padmate. Sam używałem kilku modeli dokanałówek TWS, ale teraz producent ten postanowił stworzyć coś dla użytkowników preferujących słuchawki nauszne. I to nie jeden, a aż dwa nowe modele!

PaMu Explore i PaMu Karaoke

I chociaż obie nowości wyglądają bardzo podobnie to znacząco różnią się specyfikacją. Firma Padmate chciała stworzyć dwa modele dla zupełnie innych użytkowników. Zacznijmy od PaMu Explore czyli sprzętu mającego podbić serca bardziej wymagających użytkowników. Słuchawki te otrzymały topowy chip Qualcomm QCC3034 i to tak naprawdę właśnie on odpowiedzialny jest za jakość dźwięku. Urządzenie to wspiera kodeki aptX, aptX HD, SBC oraz AAC, a co za tym idzie sprawdzi się ono praktycznie z każdym źródłem dźwięku. PaMu Explore na jednym ładowaniu są w stanie działać przez nawet 27 godzin, a podłączenie tych słuchawek do ładowarki na 10 minut zapewnia pracę przez kolejne 5 godzin.

Co z PaMu Karaoke? Słuchawki te, jak sama nazwa wskazuje, zostały stworzone z myślą o fanach karaoke. Z tego też powodu producent zadbał o wyjątkowej jakości odczepiany mikrofon, który ma przenieść jakość rejestrowanego dźwięku na zupełnie nowy poziom. Dodatkowo specjalnie zaprojektowany tryb pozwala nam w czasie rzeczywistym słyszeć nasz śpiew, a co za tym idzie tak naprawdę podczas nagrywania słuchamy także gotowego utworu. Słuchawki te działają na jednym ładowaniu przez maksymalnie 15 godzin, a za jakość dźwięku odpowiada czip Qualcomm CSR8670.

W obu nowościach Padmate znajdziemy w zestawie także dedykowany pokrowiec oraz kabel do ładowania. Cena PaMu Karaoke została ustalona na poziomie 219 dolarów (ok. 860 zł), a PaMu Explore zostały wycenione na 199 dolarów (ok. 780 zł). Tanio tak naprawdę nie jest, ale jeśli zapewnienia producenta o rewelacyjnej jakości dźwięku okażą się faktem to bardzo możliwe, że sprzęt ten będzie cieszył się naprawdę sporą popularnością. Z niecierpliwością czekam na możliwość przetestowania tych słuchawek!

Co myślicie o PaMu Explore oraz PaMu Karaoke? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!