Premiera Meizu 16s może być blisko!

Premiera Meizu 16s może być blisko!

Zupełnie niedawno informowaliśmy Was, że nowy flagowy Meizu 16s może dostać NFC. Zastanawialiśmy się też nad prawdopodobnym designem tego urządzenia. Wygląda na to, że jego premiera odbędzie się już niedługo, gdyż w internecie pojawiły się oficjalne materiały prasowe zapowiadające telefon od Meizu.

Meizu 16s będzie SUPER

Trochę dziwi mnie fakt, że “kampania reklamowa” nowego telefonu Meizu rozpoczęła się w Indiach, a nie w Chinach. Przykładowo najświeższy flagowiec, Meizu 16th, miał na Półwyspie Indyjskim premierę dopiero 5 grudnia wraz z modelami C9 i M6T. Trzy miesiące później Meizu podgrzewa atmosferę wypuszczając nowe zwiastuny.

Spodziewamy się, że SUPER jest nawiązaniem do litery “s” w nazwie 16s. Niebiescy rozwijają ten skrót jako:

  • Speed – szybkość
  • Utility – użyteczność
  • Performance – wydajność
  • Extra Features – dodatkowe funkcje
  • RAM

Materiały zostały opatrzone hasztagiem #PowerOf16, dlatego nowy telefon powinien należeć do flagowej serii 16.

Premiera Meizu 16s może być blisko!

Zastanawia mnie, czy 1+6 to jawne nawiązanie do OnePlusa 6. Jeśli tak, to myślę, że aluzja ta nie jest w stu procentach udana, bo przecież najnowszym telefonem od OnePlus jest model 6T. Pomijając tę kwestię, Meizu uważa, że ich produkt będzie pod każdym względem lepszy.

Premiera Meizu 16s może być blisko!

Niebiescy chwalą się, że ich telefon będzie posiadać większy wyświetlacz, pod którym znajdzie się czytnik linii papilarnych. Według informacji, które krążą w sieci Meizu 16s będzie posiadał 6,2-calowy ekran, a wariant 16s Plus ekran o przekątnej aż 6,76 cali.

meizu 16s

Spodziewamy się, że Meizu 16s będzie wyposażony w procesor Snapdragon 855. Oczekujemy, że telefon zawita z 48-megapikselową główną matrycą aparatu, podobnie jak inne tegoroczne flagowce. Tajemnicą jest natomiast ilość kamer. Myślicie, że Meizu pokusi się na użycie trzech obiektywów, czy podziała zachowawczo?

Zobacz też: Meizu 16s na zdjęciach. Firma słucha fanów, więc model ten dostanie NFC!

Według różnych źródeł premiera Meizu 16s zaplanowana jest na maj lub kwiecień tego roku. Z pewnością poinformujemy Was, jeśli dowiemy się czegoś nowego o tym ciekawie zapowiadającym się flagowcu. Kibicuję Meizu i mam nadzieję, że tym razem oprócz świetnego hardware’u dostaniemy też dopracowany software.

Czekacie na premierę Meizu 16s? Cieszycie się z prawdopodobnej obecności modułu NFC?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!