realme C11 będzie pierwszym smartfonem z MediaTek Helio G35

realme C11 będzie pierwszym smartfonem z MediaTek Helio G35

Mam wrażenie, że realme robi wszystko, aby stworzyć urządzenia mogące przypaść do gustu dosłownie każdemu użytkownikowi. Teraz chiński producent zapowiada premierę kolejnego sprzętu. Co wiemy na temat modelu oznaczonego jako realme C11?

Realme C11 z premierą już w lipcu

Na 25 czerwca zaplanowana jest premiera modelu X3 oraz X3 Pro w samych Indiach. I to nie jedyne z nowości, które w najbliższym czasie trafią na rynek. Teraz producent z Państwa Środka opublikował w sieci plakat zdradzający nam pierwsze informacje na temat realme C11. Smartfon ten został już certyfikowany w Azji, ale certyfikacja ta nie przyniosła nam jakichkolwiek informacji poza tym, że będzie on mógł łączyć się jedynie z sieciami 4G. Teraz rąbka tajemnicy uchyla sam producent.

realme C11 będzie pierwszym smartfonem z MediaTek Helio G35

To właśnie realme C11 będzie pierwszym urządzeniem w niezaprezentowanym jeszcze MediaTekiem Helio G35. Na temat tego procesora nie wiemy tak naprawdę nic poza tym, że ma oferować on jeszcze lepszą optymalizację pod kątem gier. Jednocześnie nie spodziewałbym się, że będzie to flagowa jednostka, a raczej kolejny procesor stworzony z myślą o tańszych smartfonach. Niemniej jednak nowe jednostki tajwańskiego producenta oferują naprawdę niezłą wydajność i cieszą się coraz to większą popularnością.

Zobacz także: ZTE już w przyszłym roku będzie produkować procesory wykonane w technologii 5 nm

Nie powinno zabraknąć także minimum 4 GB RAM-u oraz 64 GB pamięci przeznaczonej na pliki użytkownika. Na froncie powinniśmy znaleźć spory wyświetlacz IPS, a całość powinna działać dzięki baterii o pojemności minimum 4000 mAh ze wsparciem szybkiego ładowania. Premiera realme C11 ma odbyć się już w lipcu tego roku. W pierwszej kolejności smartfon ten powinien zostać wprowadzony na rynek chiński, ale istnieje spora szansa, że prędzej czy później doczekamy się rozpoczęcia sprzedaży także na Starym Kontynencie.

Na zdjęciu głównym znajduje się realme 6, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o nowym smartfonie realme? Czekacie na jego premierę? Czego po nim oczekujecie? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!