Realme C15 z bardzo dużą baterią zostanie zaprezentowany światu już 28 lipca

Realme C15 z bardzo dużą baterią zostanie zaprezentowany światu już 28 lipca

Kilka dni temu w sieci pojawiły się informacje mówiące, że już niedługo na rynkach Starego Kontynentu zadebiutuje model oznaczony jako realme C11. Teraz w sieci pojawił się plakat zapowiadający premierę nowego sprzętu. Już 28 lipca odbędzie się konferencja online organizowana przez chińskiego producenta!

realme C15

Premiera nowości producenta z Państwa Środka zaplanowana jest na 28 lipca tego roku. Model oznaczony jako realme C15 zostanie zaprezentowany światu w pierwszej kolejności w Indonezji, ale bardzo możliwe, że prędzej czy później doczekamy się debiutu na innych rynkach. I to właśnie realme C15 jest tajemniczym smartfonem z baterią o pojemności 6000 mAh i wsparciem dla szybkiego ładowania o mocy 18 W, o którym informacje już niejednokrotnie pojawiały się w sieci. Sam plakat nie zdradza nam jednak jedynie nazwy oraz informacji na temat ogniwa, ale także ujawnia wygląd telefonu.

Realme C15 z bardzo dużą baterią zostanie zaprezentowany światu już 28 lipca

Ciężko dokładnie powiedzieć w jakiej cenie dostępny będzie realme C15, ale seria ta najczęściej składa się z budżetowców lub tańszych średniaków. Z tego też powodu możemy przypuszczać, że na froncie nadchodzącej nowości producenta z Państwa Środka znajdziemy wyświetlacz IPS LCD. W górnej części ekranu natomiast możemy na plakacie dostrzec niewielkie wcięcie skrywające pojedynczy aparat do zdjęć typu selfie. Same ramki nie są wyjątkowo małe, ale jednocześnie wydaje mi się, że znajdą się użytkownicy, którym wygląd realme C15 przypadnie do gustu.

Zobacz także: Jak się nie pogubić – porównanie specyfikacji realme i Xiaomi do 1000 złotych

Na pleckach natomiast umiejscowione zostaną cztery aparaty doświetlane przez diodę LED. Nie znamy ich specyfikacji, ale spodziewam się obiektywu superszerokokątnego, obiektywu makro oraz matrycy odpowiedzialnej za wykrywanie głębi w trybie portretowym. Z tyłu zostanie umiejscowiony także czytnik linii papilarnych. Pełna specyfikacja realme C15 zostanie ujawniona światu najprawdopodobniej dopiero podczas oficjalnej premiery. Tym razem sam producent robi wszystko, aby ukryć wszystkie informacje na temat swojej nowości. Czy sprzęt ten zdobędzie większą popularność? Czas pokaże!

Na zdjęciu głównym znajduje się realme 6s, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o realme C15? Czekacie na premierę tego sprzętu? A może korzystacie z starszych modeli tej firmy? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!