realme GT Neo 6 pozuje na nowych grafikach i zdradza część specyfikacji technicznej!

realme GT Neo 6 w nowych przeciekach
realme GT Neo 6 (fot. OnLeaks x MySmartPrice)

Poprzednia generacja z serii GT Neo zadebiutowała na rynku w lutym bieżącego roku, a tymczasem wszystko wskazuje na to, że producent pracuje już nad kolejnym modelem z serii. Zobaczcie sami, co wiemy o nadchodzącym realme GT Neo 6.

Co wiemy na temat nadchodzącego realme GT Neo 6?

Rendery, które trafiły właśnie do sieci sugerują, że smartfon zostanie wyposażony w potrójny aparat wraz z diodą doświetlającą LED. Ponadto grafika udostępniona przez znanego informatora OnLeaks ujawnia, że smartfon napędzany będzie przez procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Można także oczekiwać podświetlenia na tylnym panelu, które znane jest z modelu realme GT Neo 5.

Jeśli chodzi natomiast o specyfikację techniczną, to realme GT Neo 5 wyposażony ma być w wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1.5K oraz odświeżaniu z częstotliwością 144 Hz. Na ten moment przekątna ekranu nie jest znana. Jak już wspomniałem, realme GT Neo 6 zostanie najprawdopodobniej wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, który składa się z jednego rdzenia Cortex-X3 o taktowaniu 3.2 GHz, dwóch rdzeni Cortex-A715 o taktowaniu 2.8 GHz, dwóch rdzeni Cortex-A710 o taktowaniu 2.8 GHz oraz trzech rdzeni Cortex-A510 o taktowaniu 2.0 GHz.

realme GT Neo 6
fot. OnLeaks x MySmartPrice

Zestaw wspierany jest oczywiście przez układ graficzny Adreno 740. Na ten moment wersje pamięciowe realme GT Neo 6 pozostają tajemnicą, ale na rynek może trafić wariant z 12 GB i 16 GB pamięci RAM LPDDR5X oraz 256 GB i 512 GB pamięci wbudowanej. Wcześniejsze przecieki sugerują także , że nadchodzący smartfon realme zaoferuje także 50 Mpx aparat główny z optyczną stabilizacją obrazu (OIS), Szybkie ładowanie SuperVOOC o mocy 100 W. Więcej informacji na temat parametrów technicznych oraz daty premiery pozostaje na ten moment tajemnicą.

Źródło: GSMArena

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!