8 grudnia zapamięta wielu fanów technologii aglomeracji śląskiej. Właśnie wtedy miało miejsce otwarcie piątego salonu Mi Store w Polsce (a pierwszego na Śląsku). Tym razem obyło się bez ukrywania w toalecie czy innych sztuczek 🙂

Mi Store w Katowicach otwarty

Pierwszych zakupów w katowickim Mi Store mogliśmy już dokonać w czwartek 6 grudnia, jednak oficjalne otwarcie miało miejsce w sobotę, podczas której dystrybutor przygotował kilka ciekawych promocji. Kilka minut przed oficjalnym otwarciem mieliśmy okazje chwilę porozmawiać z świetnie zorganizowanym szefostwem oraz gotowymi na ciężki dzień pracownikami. Zaangażowanie całej ekipy zrobiło na nas wrażenie.

CHWILA PRZED OTWARCIEM

Nie byliśmy zbytnio zdziwieni, gdy z każdą minutą kolejka coraz bardziej się powiększała. Było wiele okazji by zapolować na kostki Xiaomi oraz różnorodne gadżety przygotowane przez obsługę. Pierwszy klient stał w kolejce już od 6 rano! Czy warto było czekać? Sami oceńcie. Ostatnie minuty przed oficjalnym otwarciem poświęciliśmy na zrobieniu kilku zdjęć. Jak już można było się spodziewać w Katowickim Mi Store jak w pozostałych panuje minimalizm. Na brak wyposażenia też nie można narzekać. W porównaniu do innych sklepów po raz pierwszy na wystawce pojawił się laserowy projektor Xiaomi Mi Laser Projector.

MOMENT OTWARCIA

Punktualnie o godzinie 10:00 oficjalnie została przecięta wstęga z logiem Xiaomi. Pierwsza „partia” klientów została wpuszczona do sklepu, gdzie później pracownicy sprawnie dzielili ich na dwie kolejki. Widać, że kierownictwo po poprzednich otwarciach postarało się usunąć jak najwięcej błędów, przez co obsługa klientów była sprawna i przechodziła bez zakłóceń. Euforia nie kończyła się w momencie zdobycia wymarzonego sprzętu w okazyjnej cenie ale również przy wyjściu gdzie mieliśmy okazję sprawić sobie zdjęcie w specjalnie przygotowanym okienku z Instagrama w towarzystwie przedstawicielek płci pięknej. Muszę przyznać, że fani marki wykazali się naprawdę wielką kulturą osobistą a w samym wydarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał 😉

JAK MOMENT OTWARCIA WYGLĄDAŁ OCZAMI PRACOWNIKAMI?

Jestem bardzo zaskoczony ilością ludzi, pomimo iż nie jest to pierwszy salon w Polsce to popularność Xiaomi nie maleje. Wspaniała lokalizacja w centrum Katowic na pewno będzie przyciągać wielu klientów. Pierwszy klient ustawił się w kolejce po 6.00. Samo otwarcie przebiegło bardzo kulturalnie i bez większych niespodzianek.

– Tomasz Tylec, pracownik salonu Mi Store w Katowicach.

mi store katowice

Jeszcze raz chcieliśmy podziękować całej ekipie za możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu. Na pewno nie raz jeszcze tam zajrzymy!