Kolejna gra za darmo od Epic Store! Tym razem RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition!

rollercoaster

Już prawie koniec wakacji (oczywiście tych dla studentów), a Epic Games Store nie stopuje i dalej rozdaje darmowe gry. Zaledwie chwilę po publikacji Rocket League w formie Free to Play, sklep oddaje nam kolejną popularną grę kompletnie za darmo!

Minęło zaledwie dwa dni od publikacji wpisu, w którym to informowaliśmy Was o tym, że popularna gra Rocket League została udostępniona kompletnie za darmo dzięki przejściu na model Free to Play. Wczoraj natomiast pisaliśmy o specjalnej promocji, dzięki której możecie uzyskać kupon na 40 złotych przypisując do swojego konta Epic przed chwilą wspomniany tytuł. Teraz natomiast Epic Games Store kompletnie za darmo oddaje nam inną, również popularną grę!

Warto przeczytać: Darmowy kupon na 40zł przy pobraniu Rocket League!

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition za darmo!

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition to kompletne wydanie kultowej strategii ekonomicznej z 2004 roku. Gra pozwala nam od podstaw tworzyć wielkie parki rozrywki, gdzie największym atutem mają być tytułowe kolejki górskie, które oczywiście sami projektujemy. Wszystkie nasze działania mają uczynić nasz park rozrywki atrakcyjnym dla jak największej liczby klientów.

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition właśnie została wydana w sklepie Epic. Co ważne, od 24 września do 1 października grę możemy odebrać kompletnie za darmo. Wystarczy zalogować się w Epic Games Store, wejść >>tutaj<< i wykonać zamówienie, za które oczywiście nie musimy płacić. Po tej czynności mamy dożywotni dostęp do tego tytułu. Z promocji skorzystałem również i ja :).

W jakie gry chętnie lubicie pograć w chłodne, jesienne wieczory? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!